Ana içeriğe atla

aaa

TÜRK LİRASINI GÜÇLENDİRECEK ADIMLAR ATILACAK

14.09.2018 - 16:53

Sevgili Hizmetix Okuyucuları, 
Yeni bir sayıyla tekrardan karşınızdayız. Yaz dönemini ve tatilleri geride bırakarak tempolu bir şekilde çalışmalarımıza başladık. Siz okuyucularımıza her zaman olduğu gibi zengin içerikli haberler sunduk. 
Bu yıl ilk kez “Türkiye’nin En Güçlü 50 Kadın CEO’su Araştırması” ödül töreni düzenlendi ve bu törende en güçlü 50 kadın CEO seçildi. Tüm listeye haber sayfamızda göz atabilirsiniz. 
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ise Türkiye ekonomisi üzerine önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Pekcan finansal dalgalanmalara karşı spekülatiflere fırsat vermeyeceklerini ifade ederken, Bakan Albayrak, “Doğrudan saldırılara karşı TL’yi sonuna kadar güçlendirecek adımları atmaya devam edeceğiz.” dedi. 

KATILIM BANKACILIĞI/ ESNAF DESTEK KREDİLERİ
Finans bölümümüzde, katılım bankalarının üst düzey yöneticilerinden katılım bankalarıyla ilgili detaylı bilgiler alarak müşteriler tarafından tercih edilme sebeplerini öğrendik. Aynı zamanda bir diğer dosya konumuz olan esnaf destek kredileri üzerine de haber çalışmalarımız oldu. 
KAPAK KONUKLARIMIZ: 

ARİF GÜLEN VE KEREM KINIK
Eylül kapağımızda ARF Group Yönetim Kurulu Başkanı Arif Gülen ve Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık’a yer verdik.  Bazı global markaların tesis yönetiminde dört-beş kalemde hizmet verirken; kendilerinin sekiz-on kalemle müşterilerinin karşısına çıktıklarını ifade eden ARF Group Yönetim Kurulu Başkanı Arif Gülen, “2018 ve 2019’da kayıpsız, agresif olmayan büyüme içerisinde yatırımlarımıza devam ederek global bir marka olma yolunda ilerleyeceğiz.” diyor. Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık ise doğudan batıya, kuzeyden güneye tüm dünyada 20 ülkeye ihraç ettikleri maden suyunu 40 ülkeye ihraç edeceklerini söylüyor.  
Daha birçok güncel haberi ve özel röportajı eylül sayımızda okuyabilirsiniz.
Bir sonraki sayımızda buluşmak dileğiyle…

arf

Yukarı