29 Kasım 2023
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Son Dakika Tesis Yönetimi

MÜŞTERİLERİMİZİN VARLIKLARINA DEĞER KATARAK HİZMET SAĞLIYORUZ

Turkuaz Tesis Yönetim Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ceren Tuğçe Buyacı ile gerçekleştirdiğimiz söyleşide Buyacı, firma olarak müşterilerinin varlıklarına değer kattıkları hizmetleri okurlarımız için anlattı.

Turkuaz Tesis Yönetim Hizmetleri’nin müşteri odaklı yönetim anlayışıyla sunduğu hizmetlerden bahseder misiniz?

Doğru zamanda doğru fizibiliteyi yapıp, hak edilen düzeyde en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini belirliyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz.

Bünyemizde özel güvenlik hizmetleri, tesis yönetimi, site ve bina yönetimi, peyzaj bakım hizmetleri, inşaat sonrası temizlik hizmetleri, bina ve ofis temizliği hizmetleri, dış cephe ve cam temizliği, haşere ilaçlama, bordrolama hizmetleri, hukuk danışmalığı gibi birçok birim bulunmaktadır. Sadece temizlik ve güvenlik hizmeti vermiyor; müşterilerimizin varlıklarına değer katarak hizmet sağlıyoruz.

Müşteri ne istediğini biliyor ve talebini iyi ifade ediyorsa, bize kalan en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Gelişen teknolojiyle birlikte sektörünüzü ve bulunduğunuz konumu daha yukarı taşımak adına bu alanda yaptığınız proje ve yatırımlar nelerdir?

Profesyonel çözüm odaklı hizmetlerimizi gelişen teknoloji ile birlikte dijital dönüşüme tâbi tutuyoruz. Zemin otomatları ve temizlik robotu gibi yapay zeka ürünü ekipmanlar kullanıyoruz.

Verdiğimiz hizmet ve alıcılarımız arasında teknolojiyle birlikte artan etkileşimin kalite ve standartlar açısından yön belirleyici olması, sunduğumuz hizmet ve hizmeti alan kişi veya kurumlar tarafından gelen geri bildirimlerle daha etkin ve verimli bir sürece girdi. Tesiste sunulan hizmetleri ve operasyon süreçlerini akıllı ortamlara taşıyarak, kaliteli hizmet ile operasyon verimini artırıyoruz.

Tesis yönetimi sektöründe sürdürülebilirliğin önemi nedir, bu bağlamda bünyenizde siz neleri önceliklendiriyorsunuz?

Kaliteli ve eksiksiz hizmet sunmak için büyük bir ekip olarak çok sıkı çalışıyoruz. Sektörde sürdürülebilirliğin sağlanması için gerekli olan bütün niteliklere sahip olmamız, her zaman bir adım önde olmamızı sağlıyor. Uzun yıllardır sektörün içinde oluşumuz ile birlikte güven ve profesyonel çözümleri esas alarak en kaliteli hizmeti sunmamız bizleri avantajlı duruma sokuyor. Müşteride yaratılan değer ve yapılan geri bildirimler ile hesap verebilir olmanın gerekliliğini göz ardı etmiyoruz. Sürdürülebilir hizmet vermek için teknolojiden mümkün olan en üst seviyede yararlanmanın insan faktörünü odağımıza alarak mümkün olacağını biliyor ve süreci bu şekilde yönetiyoruz.

Mevzuatlara uygun ve hesap verebilir olmaya dikkat edip, kayıtlı çalışma ile bu güven ortamının devamlılığını sağlıyoruz. Denetim ve öneri sistemi ile beklentiler üzerinde hizmet veren sistemimiz sayesinde, müşterilerimizin talep ve beklentileri doğru yönetilmektedir.

Doğru fiyatlandırma ile yarattığımız değerleri şeffaflıkla müşterilerimize anlatıyor, fiyat politikamızı da ortak vizyon ve değerlerimizin sayısal ifadesi olarak tanımlıyoruz. Süreç yönetiminde risk ve fırsatları görerek yasal mevzuata tam uyumla ortaya çıkabilecek muhtemel riskleri geri bildirimler ve önleyici faaliyetler ile yönetiyoruz.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Gelişen teknoloji ve dijitalleşen çağımızda müşterilerimizin mevcudiyetinin en uygun şekilde yönetilebilmesi için profesyonel çözümler geliştirilerek kendi iş alanlarına odaklanmalarına olanak sağlıyoruz. Gereksinim duydukları profesyonellik ve güvenliği sunarak zamandan tasarruf etmelerini sağlarken, dış kaynak kullanımıyla sağlanan işletme ve bakım hizmetinin avantajlarını sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir