Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Asistans sektöründe lider firma

20.07.2017 - 11:46

Toplam 8 bini aşkın hizmet birimi ile 7 gün 24 saat acil hizmet sunduklarını belirten Tur Assist Pazarlama Müdürü Esra Karagöz Yüksek, “Başta sigorta ve otomotiv sektöründen olmak üzere 12 milyonu aşkın lehdara hizmet veren Tur Assist, Türkiye’de sağladığı kapsamlı hizmetleriyle asistans sektöründe lider firma konumunda” dedi.

Tur Assist’in sunmuş olduğu hizmetlerden bizlere kısaca bahseder misiniz?
İspanya’nın önde gelen asistans grubu Mapfre Asistencia’nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılında kurulan Tur Assist, yol yardımdan çekiciye, konut onarımdan hava ambulansına, seyahat acentesinden marangoza kadar farklı alanlarda toplam 8 bini aşkın hizmet birimi ile 7 gün 24 saat acil hizmetler sunuyor. Başta sigorta ve otomotiv sektöründen olmak üzere 12 milyonu aşkın lehdara hizmet veren Tur Assist, Türkiye’de sağladığı kapsamlı hizmetleriyle asistans sektöründe lider firma konumunda.

Asistans hizmetleri sigorta sektörü için nasıl bir konumda bulunuyor?
Hizmetlerimiz, sigortalı memnuniyetinin sağlanması için hayati bir öneme sahip. Özellikle müşterinin sıkıntı yaşadığı bir durumda almış olduğu asistans hizmetleri, sigorta şirketinin yaklaşımını, profesyonelliğini ve hizmet kalitesini temsil ediyor. Bu doğrultuda asistans şirketinin başarısı,  müşterinin sigorta şirketine yıllar sürecek olan bir bağlılık duymasını sağlamada çok önemli.

Tur Assist’in pazarlamada teknolojiyi kullanma şeklini nasıl değerlendiriyorsunuz?
Tur Assist’in tüm operasyonları ileri teknoloji ve çağdaş güvenlik sistemleriyle donatılmış çağrı merkezi tarafından yönetiliyor. Her biri konusunda uzman 400’ü aşkın operatörün 7/24 hizmet verdiği bu merkez yüzde 98’in üzerinde müşteri memnuniyeti oranıyla çalışmakta. Pazarlama tarafında da Tur Assist genelinde olduğu gibi dijital dönüşüm çalışmalarına oldukça önem veriyoruz. Bu dönüşüm sürecine şirketin kurumsal web sitesini yenileyerek başladık. www.turassist.com, modern internet sitesi tasarım anlayışına uygun, mobil uyumlu, kullanıcı dostu ve fonksiyonel olarak tasarlandı. Kurumsal web sitemiz, kullanım kolaylığı sunan yapısı, zengin içeriği ve sade görünümü ile ziyaretçilerine siteyi keyifle inceleme imkanı sağlıyor. Bunun yanında resmi web sitemizi destekleyecek www.turassistleyasam.com’u oluşturarak tüketicilerin beğenisine sunduk. Dijital ortamda müşteri ile etkileşime girdiğimiz bütün mecraları onlara en iyi kullanıcı deneyimini yaşatacak şekilde hazırladık. Bunun yanında etkin sosyal medya yönetimi, SEO ve Google Adwords dijital pazarlama konusunda en çok önem verdiğimiz konulardan.

Şu an üzerinde çalışmış ya da yeni çıkarmış olduğunuz yeni ürün ya da uygulamalar var mı?
Tur Assist çatısı altında 2017 yılının başında Rigorent bireysel araç kiralama sistemini devreye aldık ve müşterilerimizin beğenisine sunduk. Markamız, Tur Assist’in 20 yıllık marka gücü ve tecrübesi ile ortaya çıkan iddialı bir yatırım. Türkiye’nin pek çok ili ve havalimanlarında yaygın şekilde faaliyet gösteriyor. Rigorent; yaygınlık, rekabetçi fiyat ve araç çeşitliliği ile ön plana çıkıyor. 

yurtiçi

Yukarı