Ana içeriğe atla

aaa

AUTOMECHANIKA İSTANBUL’A MARTAŞ DAMGASI

09.05.2018 - 14:18

BU YIL 12. KEZ DÜZENLENEN AUTOMECHANIKA İSTANBUL FUARI’NA ‘OTOMOTİV AFTERMARKET’ SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞU MARTAŞ OTOMOTİV DAMGASINI VURDU.

5-8 Nisan tarihleri arasında 12. kez düzenlenen Automechanika İstanbul organizasyonuna, ‘otomotiv aftermarket’ sektörünün lider kuruluşu Martaş Otomotiv damgasını vurdu. Binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firması Martaş Otomotiv, 4 günlük fuar sonunda yerli ve yabancı yaklaşık 2 bin misafir ağırladı. Martaş standında gerçekleştirilen aktiviteler, hem yurt içinden hem de yurt dışından ilgiyi oldukça artırdı.
Martaş, fuarda, dünya çapında bağımsız otomotiv yedek parça pazarının önde gelen dağıtıcılarının en büyük ve en başarılı ticari işbirliklerinden biri olan ATR ile iş birliğini de bir lansmanla duyurdu.
Yoğun ilgi gören lansman sonunda Martaş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hadi Özalp’in sürpriz doğum günü kutlaması, eğlenceli görüntüler ortaya çıkardı.
Diğer firmalardan farklı olarak müşteri odaklı bir organizasyon yapısını benimsediklerini belirten Martaş Otomotiv Genel Müdürü Ziya Özalp, “Biz bir çözüm ortağıyız.” ifadelerini kullandı.

a

MARTAŞ, TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE
‘Bir parçanız da biz olalım’ sloganıyla yola çıkan Martaş Otomotiv, binek ve hafif ticari araç grupları yedek parçaları konusunda bağımsız yenileme pazarında faaliyet gösteren satış, pazarlama ve dağıtım firması.
1980’den itibaren geniş ürün yelpazesi, yüksek teknolojik ürünleri ve nitelikli personeliyle zamanında teslimat, stoklu çalışma, müşteri memnuniyeti, güven, istikrar ve kaliteyi ilke edinen Martaş, bugün Türkiye’nin en büyük yedek parça dağıtım merkezi konumuna ulaşmış durumda.
Martaş Otomotiv, mevcut dağıtım ağının etkinliğini sürekli desteklerken; alternatif dağıtım kanallarına da yatırım yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda 2017’de açılan İzmir Dağıtım Merkezi’nin ardından Ankara Dağıtım Merkezi de Nisan 2018’de hizmete girdi. Martaş’ın 2 bin metrekarelik merkez ofisi İstanbul Sancaktepe’de. İstanbul’da ayrıca dağıtım merkezi bulunuyor.
b

arf

Yukarı