Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

DESTİNO LIMOUSINE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

11.04.2017 - 17:28

Destino Limousine Genel Müdürü Vahit Kaşdemir, “2017 yılında filomuzdaki araç sayısını artırarak filomuzu büyütmeye çalışıyoruz ama öncelikli hedefimiz mevcut filomuzu korumak. Yeni iş anlaşmaları yapıyoruz. Destino Limousine gün geçtikçe büyüyor, ama kontrollü büyüyor” dedi. 

Destino Limousine olarak iş dünyasına VIP ulaşım ayrıcalığı sunuyorsunuz. Destino’yu sektördeki diğer firmalardan ayıran, farklı kılan özellikler nelerdir?
Destino Limousine olarak öncelikle bütün personelimiz özveriyle çalışıyor. Araçlarımıza binen tüm misafirlerimizin iyi hizmet alması bizim için en önemli unsurlardan bir tanesi. Ulaşılabilirliği kolay bir firmayız. Belli bir güne kadar araç istek rezervasyonlarını kabul ediyoruz ama çok ani bir araç isteğinde kesinlikle geri çevirmiyoruz. Yeter ki bizden istenen hizmet yerine getirilsin. 7/24 hizmet veriyoruz. En önemli prensibimiz; hizmet kalitemize güveniyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. En güvendiğimiz özelliğimiz; samimiyetimiz. Hiçbir zaman fırsatçı olmadık. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. Araçlarla ve araç içi hizmetlerimizle ilgili her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Bütün müşterilerimizin bizden memnun olduğunu kesinlikle söyleyebilirim.  
Yaz ya da kış aylarında fiyatlarımızda herhangi bir değişiklik olmuyor. Fiyatlarımız standarttır, yıldan yıla değişir. Fiyatlarımıza son iki yıldır zam yapmadık.

Sahip olduğunuz araç filonuzun büyüklüğü ne kadar? 2017’de filo yatırımı yapmayı düşünüyor musunuz? Araçlar müşterilerinize ne gibi konfor ve ayrıcalıklar sağlıyor?
2017 yılında filodaki araç sayısını artırmaya ve filoyu büyütmeye çalışıyoruz ama öncelikli hedefimiz mevcut filoyu korumak. Yeni iş anlaşmaları yapıyoruz. Yani Destino gün geçtikçe büyüyor, ama kontrollü büyüyor.  Haziran ayının sonrasında yatırım planımız var. 10-15 aracı daha filomuza dahil etmeyi planlıyoruz. Binek araçlardan otobüse kadar tüm araç segmentlerinde hizmet veriyoruz. Araçlarımızın tümü Mercedes marka. Her arabanın kendine göre özelliği var. Araç ne kadar küçükse o kadar VIP oluyor. Destino Limousine olarak oldukça dakikiz. Araç kaçta isteniyorsa 15 dakika önce aracımız orada hazır bulunuyor. Eğer misafirimiz bizden kaynaklanan sebeplerle uçağını kaçırırsa, bir sonraki uçağa kendimiz bileti alıp misafirimizi göndeririz. Araç arızası olduğunda da misafirimize aracın arızalandığını, yeni aracın ne kadar zamanda kendisine ulaşacağını kesinlikle haber veriyoruz. 

Şoförlerinizi istihdam ederken nelere dikkat ediyorsunuz? Eğitim programlarınız var mı?
Şoförlerimiz defansif şoför eğitimlerine sahipler. Tüm şoförlerimiz güvenli sürüş eğitimi almış kişilerden oluşuyor. Onun dışında Ulaştırma Bakanlığı’nın istediği SRC belgesi ve psikoteknik belgesi gibi belgelere sahip olunması gerekiyor. Yabancı dil bilgisini standart özellik olarak arıyoruz. Yani kadromuza güveniyoruz, kadromuzu yaklaşık 5 yılda oluşturduk, personel sayımız 15. Şoförlerimizi işe alırken sürüşlerine bakıyoruz, araçları nasıl kullanıyorlar, trafikte geriliyorlar mı, bunlar bizim için çok önemli etkenler. 

Müşterilerin araç seçme şansı var mı? En çok hangi modeller tercih ediliyor?
En çok tercih edilen araçlar Mercedes Vito. Yolcu kapasitesine göre değişiyor. Eğer misafirler kalabalıksa Vito’dan bir üst segmente yönlendiriyoruz. Tabi Mercedes Vito’nun konforu daha bir başka oluyor. 

GALATA

Yukarı