Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Koçaslanlar Otomotiv Renault Trucks ile birlikte İstanbul’da!

13.12.2017 - 11:58

Şirket, Orhanlı ve Hadımköy’de açtığı şubeler ile sektöre değer katmaya devam ediyor. Yeni yatırımları hakkında detaylı bilgiler aldığımız Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, ‘’İstanbul’da her iki yakaya yaptığımz tesisler ile değerli müşterilerimize satış ve satış sonrasında en iyi hizmeti Koçaslanlar farkı ile sunacağız’’ diyerek düşüncelerini dile getirdi. 

Koçaslanlar Holding bünyesinde faaliyet gösteren Koçaslanlar Otomotiv A.Ş, yatırımlarına İstanbul’un iki yakasında, Orhanlı ve Hadımköy’de açtığı şubeler ile devam ediyor. Renault Trucks satış ve servis hizmetleri ile Volvo Trucks servis hizmetleri sunan şirket, Marmara Bölgesi’nde ağır vasıta sektörüne hizmet vererek değer katıyor.
Konu ile ilgili açıklama yapan Koçaslanlar Otomotiv  Yön. Kur. Bşk. Mahmut Koçaslan;
 ‘’ Koçaslanlar Holdig, karayolunda hareket eden, müşteri ihtiyaçları olan her segmentten ürüne satış ve satış sonrası ile hizmet veren bir şirkettir. Bu bağlamda Koçaslanlar Otomotiv olarak Marmara Bölgesi’ne yaptığımız yatırımlarımız Orhanlı ve Hadımköy şubelerimiz ile devam etmekte. Şubelerimizde Renault Trucks satış ve Renault Trucks & Volvo Trucks satış sonrası tüm hizmetler verilmektedir. Alanında profesyonel çalışanlarımızla kullandığımız son teknoloji ekipmanlarımız ile hata payını minimuma indirerek en hızlı ve kaliteli servis imkanını değerli müşterilerimize sunuyoruz. Servisin yanı sıra, satış hizmetlerimizde de müşterimizin tam olarak nasıl bir araca ihtiyacı olduğunu anlayıp, ihtiyaca en uygun aracı belirleyip, uygun ve doğru ödeme koşulları ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bu sistemde aracın satışından sigortasına kadar her alanda hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca Orhanlı şubemizin hemen yanında Koçaslanlar2 şirketimizin şubesi bulunmakta. Bu şubemizde de ikinci el araç satış hizmetleri verilmektedir. Bizler Koçaslanlar Otomotiv olarak İstanbul’da ağır vasıta sektöründe inşaat- ağır hafriyattan, uluslararası karayolu taşımacılığına kadar her segmentte sıfır ve ikinci el olarak satış ve servis hizmeti veriyoruz. İstanbul dışında Bursa ve Kocaeli’de de aynı hizmetlerimizi 43 yılın verdiği tecrübe ve ilk günkü şevkimizle icra etmeye devam ediyoruz. Tüm şirketlerimizin amacı yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Renault Trucks markasını Koçaslanlar Otomotiv farkı ile Türkiye yollarında daha sık görmeye devam edeceksiniz. ’’ dedi.
 

yurtiçi

Yukarı