Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Mothers markasına yaptığımız yatırımı önemsiyoruz

11.04.2017 - 17:21

FDN Grubu, ASF Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan, “Renault, Dacia Ford ve Fiat olmak üzere dünyaca ünlü 4 otomotiv markasının Türkiye’deki ana bayiliğini yapıyoruz. 2017 yılı itibariyle Türkiye genelinde bayilikler vereceğimiz ve dünyada 700’den fazla şubesi bulunan Mothers markasına yaptığımız yatırımı oldukça önemsiyoruz” dedi.

FDN Grubu, ASF Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Fidan, kuruluş temelleri 1988’de atılan FDN şirketler topluluğunun 500’den fazla çalışanıyla otomotiv, sigorta ve enerji olmak üzere 3 temel alanda faaliyet gösteren kurumsal ve organik yapıya sahip bir grup şirketi olduğunu söyleyerek, “Otomotiv operasyonlarımızı ASF Otomotiv AŞ altında 30 yılı aşkın süredir yürütüyoruz. Renault, Dacia Ford ve Fiat olmak üzere dünyaca ünlü 4 otomotiv markasının Türkiye’deki ana bayiliğini yapıyoruz. Faaliyetlerimiz arasında araç satışı, 2. el faaliyetleri, satış sonrası servis ve destek, kiralama, estetik, aksesuar satışı gibi hizmetler bulunuyor” dedi.

“DÜNYA MARKALARININ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ YÜRÜTÜYORUZ”
Europcar International’ın Türkiye Temsilcisi olarak 2002 yılından beri başarı ile hizmet veren ASF Otomotiv olarak 2014 yılında ‘dünyanın yeni, düşük bütçeli araç kiralama şirketi’ mottosu ile kiralama yapan Interrent’i bünyelerine kattıklarını belirten Fidan, “2. el araç satış hizmetlerini ise Carros markası altında kurumsal güvence mottosu ile 2013 yılından beri sürdürüyoruz. Türkiye’de modifiye konusundaki ilk profesyonel çalışmaları yapan FT Tuning’i ise 2007’de markalarımız arasına ekleyerek dünyanın önde gelen KW, Vossen, RaceRoom, AP, ST, Navitech, Mothers gibi pek çok dünya markasının distribütörlüğünü yürütüyoruz” diye konuştu.

“2016’DA MOTHERS’IN TÜRKİYE TEMSİLCİSİ OLDUK”
2016 yılının sonunda FT Tuning şirketiyle distribütörlüğünü üstlendikleri dünyaca ünlü oto bakım ürünleri üreten Mothers markasının Türkiye temsilcisi olduklarına değinen Fidan, şöyle devam etti: “2017 yılı itibariyle Türkiye genelinde bayilikler vereceğimiz ve dünyada 700’den fazla şubesi bulunan Mothers markasına yaptığımız yatırımı bu kapsamda oldukça önemsiyoruz. Mothers ürünleri, silikonsuz doğal Karnauba bitkisi baz alınarak hazırlanan doğal içerikleri kullanarak araca zarar vermeden en iyi bakımı sağlıyor. Ürün gamında, Mothers’ın araç bakım ve onarım için ürettiği en kaliteli ürün markası California Gold ile profesyonel bakımdan tutun, araç sahiplerinin kendi başlarına uygulayabilecekleri boya bakım, temizleme, onarım ürünlerini de içeren geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarımızın beğenisine sunuyoruz.”

GALATA

Yukarı