Ana içeriğe atla

aaa

ÖZBAYLAR PETROL, MERCEDES-BENZ’DEN VAZGEÇMİYOR

28.03.2018 - 09:36

Mercedes-Benz Türk, Özbaylar Petrol’e 150 adet Actros ve Arocs teslimatı gerçekleştirerek 2018’e hızlı başladı. Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış ve Pazarlama Direktörü Bahadır Özbayır, “Filo teslimatlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.” dedi.

2018’e hızlı bir başlangıç yapan Mercedes-Benz Türk, uzun zamandır işbirliği içerisinde olduğu Özbaylar Petrol’ün filosuna 150 araç daha teslim etti. Akaryakıt, inşaat, hafriyat ve gıda alanlarında hizmet veren İstanbul merkezli Özbaylar Petrol’e 150 adetlik Arocs ve Actros araçların teslimatı için Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki etkinlik merkezi The Seed’de tören düzenledi. Özbaylar Petrol, yeni araçları inşaat alanında kullanacak.

‘YATIRIMLARIMIZ SÜRÜYOR’

Mercedes-Benz Türk Kamyon Satış ve Pazarlama Direktörü Bahadır Özbayır, törende araçların üretimini gerçekleştiren Aksaray Kamyon Fabrikası’na ve araçların güçlü özelliklerine vurgu yaptı: “2018’e hızlı bir giriş yaparak filo teslimatlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Türkiye’de üretilen her 3 kamyondan 2’si Mercedes-Benz yıldızını taşıyor. Bu araçlarımız bin 800 kişilik bir ekibin görev yaptığı Aksaray Kamyon Fabrikamızda üretiliyor. Uluslararası standartlarda üretim yapılan fabrikamıza yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Her geçen gün ürün yelpazemizi daha güçlü, daha ekonomik ve daha ergonomik araçlarla güncelliyoruz. İhracatını da yaptığımız bu araçlar Türkiye’de de yoğun ilgi görüyor. Sektörünün en güçlü şirketlerinden Özbaylar Petrol’e 2010’dan beri toplam 667 adet araç teslimatı gerçekleştirdik. Uzun zamandır süre gelen iş birliğimiz bizleri son derece gururlandırıyor. İş ortaklığımızın artarak devam etmesini diliyoruz.”

‘İŞBİRLİĞİNİN DEVAMINI TEMENNİ EDİYORUZ’

Özbaylar Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özbay da iş birliğinin devam etmesi temennisinde bulundu. “Gösterdikleri ilgi için Mercedes-Benz Türk’e teşekkür ediyorum.” diyen Özbay, “Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’e de sağlamış oldukları destek ve kredi imkânları için teşekkür etmek istiyorum. Filomuzu genişletirken tercihimizi yine Mercedes-Benz yıldızından yana kullanarak 150 adet Actros ve Arocs araç satın aldık. Yakıt ekonomisindeki avantajları, düşük emisyon değerleri ve standart olarak sundukları güvenlik donanımlarıyla fark yaratmaları ve güçlü olmaları sebebiyle her zamanki gibi tercih sebebimiz oldu. Mercedes-Benz Türk’le uzun yıllardır süregelen bu güzel işbirliğinin devamını temenni ediyoruz.” şeklinde konuştu.
 

arf

Yukarı