Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Renault’dan Autoshow’da yeni modeller

11.04.2017 - 17:33

Renault Mais Genel Müdür/CEO’su Dr. Berk Çağdaş, “Renault olarak İstanbul Autoshow’da üç modelin Türkiye ilk gösterimini gerçekleştireceğiz: Yeni Koleos, yenilenen Captur ve Yeni Espace” diye konuştu.

Renault Mais Genel Müdür/CEO’su Dr. Berk Çağdaş, İstanbul Autoshow’un  kendileri için 2017 yılının en önemli etkinliklerinin başında yer aldığını söyleyerek, “Renault ve Dacia markalarıyla katılacağımız organizasyonda, markalarımıza ait gelişmeleri müşterilerimizle paylaşıyor olacağız. Teknolojinin gelişimiyle birlikte dijital iletişim günümüzde artık etkin kullanılıyor. Markalar reklamlarını, yeniliklerini Facebook, Twitter gibi digital mecralardan da paylaşıp tüketiciye ulaşabiliyor. Ancak müşteriye dokunmak anlamında Autoshow’un markalarımız için önemli bir konsept olduğunu düşünüyoruz. Markalarımıza ait inovasyon ve yeni teknolojileri müşterilerimizin deneyimleyebildiği bir organizasyon” dedi. 

“TREZOR, EN İLGİ ÇEKECEK MODELİMİZ OLACAK”
İstanbul Autoshow’da Renault standında konsept model olan Trezor’un şüphesiz en ilgi çekecek modelleri olacağı bilgisini veren Çağdaş, “Trezor, yeni Renault tasarım anlayışının izlerini taşıyor: sıcak, yalın ve duygu dolu hatlar… Ayrıca markanın gelecekteki modelleri açısından tasarım ve teknolojilerine ait ipuçları veriyor. Renault olarak İstanbul Autoshow’da üç modelin Türkiye ilk gösterimini gerçekleştireceğiz: Yeni Koleos, yenilenen Captur ve Yeni Espace” diye konuştu. 

“CROSSOVER SERİSİ İLK KEZ MÜŞTERİLERLE BULUŞACAK”
Autoshow ile birlikte Renault’nun crossover serisini müşterileriyle ilk kez buluşturacaklarına değinen Çağdaş, “Kadjar’dan sonra Koleos ve yenilenen Captur ile Renault markası eksiksiz bir crossover ürün yelpazesine sahip oluyor. Yeni KOLEOS SUV satışlarının yükseldiği pazarlara yönelik olarak Renault’nun lüks otomobil vizyonunu bünyesinde barındırıyor. Yeni Koleos, D-segmenti bir SUV’dan beklenen her şeyi sunuyor. Avrupa’nın en çok satan şehirli crossover’ı olan Renault Captur ise yeniden yaratıldı ve daha sıra dışı bir stil ve ileri teknolojilerle müşterilerimizin ilgisini çekecek. Müşterilerin beklentileri doğrultusunda adeta yeniden yaratılan Espace ise büyük crossover’lar ile özdeşleştirilmiş özellikler ve göz alıcı bir tasarıma sahip” şeklinde konuştu.
Çağdaş, şöyle devam etti: “Renault standında Talisman, Megane Sedan&HB, Kadjar, Clio HB sergileyeceğimiz diğer modeller arasında yer alıyor. 400km menzile sahip elektrikli Zoe ve Twizy, markamızın inovasyon alanındaki vizyonunu gözler önüne seriyor. Motorsporları tutkunlarını da unutmadık tabii ki.. standımızda F1 Show car da yerini alıyor. 
Dacia’nın her ihtiyaca yönelik zengin ürün gamı da müşterilerle Autoshow’da buluşacak. Markanın ilk otomatik vites modeli olan Duster EDC, Sandero Easy-R (yarı otomatik), Logan MCV, Lodgy Stepway ve Dokker Stepway Dacia standında yer alacak modeller arasında.” 

GALATA

Yukarı