Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Yeni Renault Koleos ve Captur’un Türkiye prömiyeri

10.05.2017 - 12:21

Renault, Autoshowda Yeni Captur ve Koleos’un Türkiye ilk gösterimini gerçekleştirdi ve böylece Kadjar ile birlikte SUV ürün gamı tamamlandı.

Yeni Captur daha cesur ve iddialı bir görünüme sahip. Yeni Koleos ise güçlü bir SUV’un tüm karakteristik özelliklerini bünyesinde barındırıyor. 
Ayrıca Renault’nun tasarım anlayışı ve gelecekteki teknolojisi hakkında ipuçları veren elektrikli bir GT olan konsept model Trezor da stantta sergilendi. Trezor, yeni Renault tasarım anlayışının izlerini taşıyor: sıcak, yalın ve duygu dolu hatlar; C-biçimli far tasarımı.
Renault Mais Genel Müdürü Berk Çağdaş, “İstanbul Autoshow, 2017 yılında bizim için otomotiv sektörünün en önemli etkinliklerin başında geliyor. Markamıza ait inovasyon ve yeni teknolojileri müşterilerimizle buluşturacağımız önemli bir organizasyon. Türkiye’de otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından biri olarak Autoshow organizasyonunda yer almanın bir anlamda sektöre destek olacağını düşünüyoruz. Autoshow İstanbul’da Yeni Renault Captur ve Koleos’un Türkiye ilk gösterimini gerçekleştirmenin heyecanını yaşıyoruz. Ayrıca konsept modelimiz 2016’da En Güzel Konsept Otomobil seçilen Trezor, şüphesiz otomobilseverlerin büyük beğenisini kazanacak” dedi.

yurtiçi

Yukarı