21 Haziran 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Fintech Son Dakika

Ozan Elektronik Para, sektörde kısa sürede üçüncü sıraya yükseldi

Bireyler ve işletmeler için yenilikçi finansal çözümler sunan Ozan Elektronik Para, Mastercard ve DIFC Innovation Hub tarafından Dubai’de düzenlenen Leadership Forum’da panelist olarak yer aldı. Panelde görüşlerini aktaran Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, şirketin küresel pazardaki etkinliğini ve inovasyon odaklı yaklaşımını vurgulayarak, finans sektöründeki dönüşüm ve yenilikçi çözümler konusundaki gelişmelere dair açıklamalarda bulundu.

Türkiye’nin önde gelen finansal çözüm sağlayıcısı Ozan Elektronik Para CEO’su Ömer Suner, Mastercard ve DIFC Innovation Hub tarafından Dubai’de düzenlenen Leadership Forum etkinliğinde Ozan’ın global pazardaki etkinliğini ve finans sektöründeki dönüşümü öne çıkaran inovasyon odaklı yaklaşımıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Panelde konuşan Suner, Ozan’ın yenilikçi yaklaşımı ve dijital ödeme çözümlerinin finansal teknolojilerin geleceğindeki rolüne odaklanarak, sektördeki öncülüğünü pekiştirmeye yönelik kararlılığını vurguladı. Global arenada konuşan Suner, şirketin yenilikçi felsefesi, teknolojik adaptasyonu, ekonomik zorluklara uyum yeteneği ve müşteri odaklı ürün geliştirme süreçleri üzerinden geleneksel işletmelerin nasıl dönüşebileceğini anlattı.

“Günümüzün hızla değişen teknolojik gelişmeleri ve ekonomik zorlukları, bizi sadece iş yapma şeklimizi gözden geçirmeye değil, aynı zamanda ödemeler ve para transferleri gibi finansal çözümlerde yeni inovasyon alanlarına yönelmeye teşvik ediyor.” diyerek Ozan Elektronik Para’nın temel odak noktasının ürün geliştirme olduğunu belirtti. Şirketin pazar odaklı ve müşteri odaklı ürünler geliştirmekte olduğunu vurgulayan Suner, “Her bir ortağımızın bugün kullanabileceği çözümler üretiyoruz. İnovasyon sürecimizi, pazarın ihtiyaçlarını ve sorunlarını gözlemleyerek şekillendiriyoruz” dedi.

Sürekli büyüyen ve gelişen bir şirketiz

Suner, fintek sektörünün geleneksel bankacılık sistemlerini yeniden icat ederek endüstriyi değiştirdiğini belirterek, “Ezber bozan inovasyonların eşiğinde olduğumuza inanıyoruz ve pazarın sürekli olarak yeni zorluklar ve fırsatlar sunduğunu görüyoruz. Amacımız yalnızca pazar payı kazanmak değil, aynı zamanda inovasyonla, hızlı sorun çözme yetenekleriyle ve pazara hızla sunulabilecek ürünlerle öne çıkmak” diye ekledi. Suner, Ozan Elektronik Para’nın Türkiye’deki fintek sektöründe kısa sürede üçüncü sıraya yükseldiğini ve müşteri sayısını hızla artırdığını açıkladı.

Mastercard ve DIFC Innovation Hub tarafından tarafından düzenlenen Leadership Forum, endüstri liderlerinin bir araya geldiği prestijli bir etkinlik olarak öne çıkıyor. Panelde, dijital dönüşümün ve sürdürülebilir bir geleceğin inşasında liderlik ve inovasyon kavramlarının kritik rolü ele alınıyor. Konuşmacılar, dünya çapında tanınmış şirketlerin geniş deneyimlerini paylaşarak, inovasyon ve teknolojik ilerlemenin iş dünyasını nasıl dönüştürebileceği ve bu değişimin çevresel, sosyal ve ekonomik zorluklarla nasıl başa çıkabileceği üzerine derinlemesine görüşlerini sunuyorlar. Panelin amacı, sadece bugünün zorluklarını aşmak değil, aynı zamanda yarının fırsatlarını keşfetmek için bir yol haritası çizmek ve katılımcılara ilham vermek olarak görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir