Ana içeriğe atla

autorola

Sağlık

MİDE BOTOKSU İLE OBEZİTEYE AMELİYATSIZ ÇÖZÜM

22.10.2020 - 09:45

Özel Medar Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fahri Yılmaz ile son dönemlerin popüler uygulaması ‘mide botox’u hakkında konuştuk. Mide botoksunun çok güvenli ve ameliyatsız bir tedavi yöntemi olduğunu söyleyen Yılmaz, “Mide botoksu uygulaması ile 6-8 ay içinde fazla kilonun yüzde 40’ının verilmesi ve ideal kiloya ulaşılması sağlanabilmektedir.” dedi.

OBEZİTE TEDAVİSİNDE DÜNYANIN HER YERİNDEN HASTA KABUL EDİYORUZ

22.10.2020 - 09:41

DR.HE Obezite Kliniği Obezite ve Metabolik Cerrahı Hasan Erdem: “Özellikle Avrupa’dan ve Balkanlar’dan birçok hastayı bünyemizde ağırlıyoruz. İngilizce, Almanca, Felemenkçe, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Rusça ve Bulgarca dillerini bilen uzman ekibimiz ile bu alanda profesyonel hizmet veriyoruz”

Koronavirüs döneminde, işletmelerin hayata geçirmesi gereken 5 adım nedir?

13.10.2020 - 15:41

Mart ayında koronavirüsün pandemi ilan edilmesinin üzerinden 7 ayı geride bıraktık. Birçok firma bu süreçte, kendi içine dönerek iyileştirmelere gitti. Gelecekte karşılarına çıkabilecek olası durumlara karşı, planlarını yaptılar. Bugüne kadar yoğunluktan dolayı üzerinde duramadıkları yönetim sistemleri konusunda, yönetim danışmanlıkları almaya başladılar. Özellikle, stratejik planlama ve pazarlama eksikliklerinde ciddi iyileştirmeler yaptılar. Bazı firmalar ise, bu süreci hiçbir şey yapmadan ve sürekli şikayet ederek geçirmektedir.

MEDİCANA ÜÇ HASTANE DAHA AÇACAK

26.08.2020 - 09:38

Türkiye’nin önemli sağlık kuruluşlarından Medicana, 2021 sonuna kadar üç yeni hastane faaliyete geçirecek. Medicana Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Bozkurt, “Sektörümüzde çok önemli yatırımlar gerçekleştiriliyor. Sağlıkta Türkiye ve Medicana olarak dünya markası olacağız” dedi.

DENTGROUP, BAKÜ’DEKİ YATIRIMIYLA KLİNİK SAYISINI 22’YE ÇIKARACAK

16.07.2020 - 12:03

Türkiye’nin önemli diş kliniklerinden DentGroup’un Yönetim Kurulu Başkanı Dt. Efe Çelebi ile yatırımları hakkında konuştuk. Bugün 21 klinikle hizmet verdiklerini söyleyen Çelebi, “Bakü’de yeni açılacak kliniğimiz ile toplam klinik sayımızı 22’ye ulaştıracağız.” dedi.

SAĞLIKLI BİR TOPLUM İÇİN YATIRIMLARIMIZ DEVAM EDECEK

16.07.2020 - 11:57

Biruni Üniversite Hastanesi Genel Müdürü Serap Kilerci Ulusal ile hastanelerin pandemi döneminde üstlendiği rolü konuştuk. Ulusal, “Daha sağlıklı bir toplum için nitelikli sağlık çözümleri üretmek amacıyla çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam edecektir.” dedi.

SAĞLIKTA SUNDUĞUMUZ KALİTEYLE 22 YILDIR BÜYÜYORUZ

16.07.2020 - 11:48

Türkiye'nin koronavirüse karşı verdiği başarılı mücadelede özel hastaneler ve çalışanları da önemli bir rol üstlendi. Bu zorlu süreçte verdikleri mücadeleyi Şafak Sağlık Grubu CEO’su Pınar Bayramgürler ile konuştuk.

Subscribe to Sağlık

autorola

Yukarı