Ana içeriğe atla

rize

Sağlık

Global şirketlerin hedefi dar gelirliler pazarı

20.07.2017 - 10:47

Dijital çağın nimetlerinden faydalanan markaların yeni pazar hedefi; dar gelirli tüketiciler. Uluslararası işe alım ve danışmanlık şirketi PageGroup, bu yeni trendi izleyen şirketlerin, dünyanın az gelişmiş bölgelerine ulaştırdığı sağlık hizmetlerini mercek altına aldı.

Başarıya giden yol kalbe dokunmak…

20.07.2017 - 10:43

Gerek inşaat gerekse sağlık sektöründe gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettiren Gözde Grubu, yatırımlarında hız kesmiyor. İzmir’in Alsancak bölgesinde, AVM, hastane ve rezidans konut anlamında yeni yatırım hazırlıkları içerisinde olduklarını belirten Gözde Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, girişimcilikte başarıya giden yolun insanların kalbine dokunmaktan geçtiğine inandığını dile getirdi ve “Önemli olan kimsenin görmediğini görebilmek...” dedi.

Toki’den Kayabaşı’nda 94 bin liraya iş yerleri

20.06.2017 - 14:37

Mülkiyeti Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’na (TOKİ) ait İstanbul Başakşehir Kayabaşı 17. Bölge yanında yer alan projedeki 77 adet iş yeri açık artırma ile satışa çıktı. Turyap tarafından düzenlenen açık artırma, 11 Temmuz 2017 Salı günü saat 13.30’da Şişli Radisson Blu Hotel’de gerçekleşecek. Açık artırmanın düzenlendiği günde eş zamanlı olarak internetten online katılımla da teklif verilebilecek.

Abdi İbrahim’i sanal video tur ile keşfetmeye hazır mısınız?

20.06.2017 - 14:33

Uluslararası güçlü bir marka olma yolunda çalışmalarını sürdüren Abdi İbrahim, 360 derece sanal video tur uygulamasıyla lideri olduğu Türk ilaç endüstrisinin gücünü simgeleyen tesislerindeki yenilikleri sanal video tur ile aktarıyor. Bugüne kadar yurt içi ve yurt dışından birçok ziyaretçiyi ağırlayan Abdi İbrahim Tower ve Esenyurt Üretim Kompleksi sanal video tur uygulaması sayesinde dünyanın her yerinden ziyaretçiye ulaşıyor.

Sağlık Turizmi’nde yıldızı parlayan ülke Türkiye

13.06.2017 - 11:51

Son yıllarda sağlık turizminin en gözde destinasyonları arasında yer alan Türkiye; maliyet avantajı ve kaliteli teknolojik altyapısının yanı sıra kültürel mirasıyla da uluslararası hastaların ilk tercihi oluyor. Avrupa ülkelerine göre misafirlerine yüzde 40 ila 60 oranında daha ucuz ve başarılı sağlık hizmeti sunan Türkiye’nin 2023 yılında sağlık turizmi gelir hedefi ise 20 milyar dolar. 2015 yılında yaklaşık 600 bin kişinin Türkiye’yi tercih ettiğini söyleyen Vizyon Grup Yönetim Kurulu Üyesi M. Talha Çizmeci, Türkiye’nin sağlık turizmindeki potansiyeli sayesinde rakamların her geçen gün artacağını söyledi.

DÜNYAGÖZ, DÜNYA MARKASI OLDUĞUNU İSPATLADI

13.06.2017 - 11:51

DünyaGöz Hastanesi Uluslararası İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Mert Demirsöz, sağlık turizminin, aynı insanlar gibi aktif ve değişken olduğunu belirterek, “Bu bağlamda geçen 10 yıllık süreç içindeki evrimi iyi gözlemleyenler ve gelecek vizyonunu bu evrime göre şekillendirenlerin ayakta kalacağı bir tablo karşımıza çıkıyor. 2002 yılından bu yana sağlık turizminde trendleri belirleyen kurumların başında gelen Dünyagöz Hastaneler Grubu, profesyonel ekibiyle geçmişi detaylı biçimde inceleyip, günün trendlerini ve bu trendlerin iki adım sonrasını çeşitli simülasyonlarla değerlendirme ve gelecek vizyonunu bu değerlendirmelerin sonuçlarına göre şekillendirme çabası içinde” dedi. 

OBEZİTE CERRAHİSİNDE İDDİALIYIZ

12.06.2017 - 17:03

Şafak Sağlık Grubu CEO’su Pınar Bayramgürler, “Şafak Sağlık Grubu olarak obezite cerrahisinde oldukça iddialıyız. Obezite cerrahisini Türkiye’de en iyi yapan hastanelerden birisiyiz” diye konuştu.

Subscribe to Sağlık

rize

 

Yukarı