Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ALİ BIDI SAĞLIKLI YAŞAM AŞ FUARDA İLGİ ODAĞI OLDU

15.12.2016 - 16:33

CNR EXPO Yeşilköy’de 24-26 Kasım 2016 tarihleri arasında 4.kez düzenlenen İstanbul Health Expo sağlığın bileşenlerini bir araya getirdi. Ali Bıdı Sağlıklı Yaşam AŞ firması ürünleriyle fuarda ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Ali Bıdı Sağlıklı Yaşam AŞ firması, Physiotherm Derin Isı Kabinleri, Casada  Masaj ve Fitness Cihazları ve Aquafree Su Hijyeni ürünleriyle 4. Hastane Donanımları, Medikal Cihaz ve Bütünleşik Sağlık Hizmetleri Fuarı’nda yerini aldı.
Firma sahibi, aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bıdı, distribütörlüğünü yaptıkları markalar için ne kadar doğru bir seçimde bulunduklarını, sağlıklı yaşamı baz aldıklarını ve bunu müşterilerine sunmanın gururunu yaşadıklarını dile getirdi.
2013 yılında Physiotherm Derin Isı Kabinleri’ni Türkiye’ye getirerek, sağlıklı yaşam alanında bir ilke imza atan Ali Bıdı, ürünlerini, Dr. Cenk Pala, Koray Yurtsal ve Beyza Öziç ile birlikte ziyaretçilere tanıttı. Kabinler, fuarda en çok ilgi gören ürünler arasında yerini aldı.

“PHYSIOTHERM KABİNLERİ SAUNA DEĞİL”
Physiotherm kabinleri, “SAUNA” değildir ve klasik saunaların aksine vücudu strese sokmadan ısıtır. 80-100°C gibi yüksek sauna sıcaklıkları kalp ve dolaşım sistemi için stres yaratır ve çok yüksek olan sıcaklık hissinden dolayı kişi gerekli terleme gerçekleşmeden ortamdan ayrılma ihtiyacı duyar. Ayrıca sağlık sorunu olanlar için yüksek sıcaklık riskli olabilir. Physiotherm kabinlerin de ise TNZ (Thermal Neutral Zone) prensibi ile vücudun dengesini bozmadan infrared (kızılötesi) C ışınlarını kullanarak gerekli ısı yumuşak bir şekilde verilir ve daha yoğun bir terleme sağlanır. Maksimum 37 derece kabin sıcaklığı ile sauna etkisi oluşturan bir sistemdir. Omurga bölgesinden uygulanan ısı, kan ve lenf dolaşımıyla tüm vücudu ısıtarak terlemeyi sağlar. Kişinin kendini daha sağlıklı hissetmesi için stres oluşturmayan, doğal bir ısı verme yöntemidir. Güneşten gelen ve dünyamızdaki yaşamı destekleyen INRARED (kızılötesi) C ışınlarını kullanan Physiotherm kabinleri, kan dolaşımının artmasında, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde ve metabolizmanın hızlanmasıyla sağlıklı kilo verilmesinde güvenli bir yardımcıdır. Toksinleri atmayı sağlayan, eklem ağrıları ve romatizmayı rahatlatan Physiotherm Derin Isı Kabinleri, 150 binin üzerinde özel müşteri ve 7 binin üzerinde ticari işletmeler (oteller, spor merkezleri, SPA’lar, tatil köyleri, sağlık merkezleri, rehabilitasyon merkezleri, kaplıcalar vb.) tarafından kullanılıyor.
Fuarda en çok ilgi gören diğer bir marka da, Casada masaj ve fitness cihazları oldu. Ürünleri denemek için sıraya giren ziyaretçiler yerlerini vermekte zorlandılar. Aynı ziyaretçiler, masaj aletlerini tekrar denemek için Ali BIDI Sağlıkla Yaşam A.Ş.’nin standını ikinci kez ziyaret etti. Özellikle yoğun geçen günün sonunda rahatlamamızı sağlayan, adeta masör etkisi yaratan Dr. Mind  Kafa Masaj Cihazı, Quattromed Sırt Masaj Cihazı ve Canoo Ayak ve Bacak Masaj Cihazı en fazla ilgi gören ürünler oldu.
Ayrıca fuarda, sağlık kuruluşlarının yöneticileri ve sağlık bakanlığı yetkilileri tarafından yoğun ilgi odağı olan diğer bir marka ise, Aquafree Su Hijyeni ürünleri oldu. 
 

GALATA

Yukarı