Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Batıgöz, büyümeye devam ediyor

17.11.2016 - 10:02

Batıgöz Sağlık Grubu, 2016 yılı içerisinde Manisa ve İstanbul’da yer alan Altunizade ve Sefaköy şubelerinin yanı sıra yurtdışında da Ukrayna’nın Kiev kentinde açtığı yeni şubesi ile büyümeye devam ediyor.

Batıgöz Sağlık Grubu’nun büyüme sürecinde grup direktörlüğü görevine atanan ve sektörde başarılarıyla tanınan M. Veysel Eran, Hizmetix’in sorularını yanıtladı.

Öncelikle sizi tanıyabilir miyiz? 
Abant İzzet Baysal Üniversitesi İktisadi ve İdari Birimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü mezunuyum.  Kariyerime Eczacıbaşı ve Alcon’da Tıbbi Satış Temsilcisi, sonrasında Alcon Cerrahi bölümünde Cerrahi Satış Temsilcisi, Bölge Satış Müdürü ve Ülke Satış Müdürü olarak devam ettim. Son olarak ise Moss Vision şirketinde Kuzey Afrika, Ortadoğu, İran Ve Doğu Avrupa Bölge Başkanı olarak görev aldım. Ağustos 2016 yılı itibariyle Batıgöz Sağlık Grubu İcra komitesi üyesi olarak, hastanelerin yönetim ve gelişimi dahil grubun tüm bölümlerinden sorumlu grup direktörü olarak görevime devam ediyorum. 

Yurtdışında ilk şube girişimleri ile birlikte bugün Batıgöz hangi konumda?
Romanya’nın Bükreş şehriyle başlayan ilk yurtdışı şubeleşme sürecimiz Irak’da, Süleymaniye ve Erbil’de açılan şubelerimiz ile devam etti.  Gelen talepler bizi Hollanda ve Belçika’da da şubeler açmaya yönlendirdi. Bu yıl içerisinde Ukrayna’nın Kiev kentinde açılan yeni hastanemiz ile de büyümeye devam ediyoruz. Yurtdışı hastalarından gelen talep ve istekler bizi Avrupa’da yerler açmaya yöneltiyor. Batıgöz Sağlık Grubu da bu talepleri karşılayabilecek hizmet ağına sahip bir kurum olarak hızla büyümeye devam ediyor.  Büyük bir ekip çalışması ile elde ettiğimiz bu başarı,  Batıgöz’ün tercih edilen bir sağlık kurumu olmasını sağlamıştır.

Yurtdışı hastalarına sunduğunuz imkanlardan bahseder misiniz?
Empati  ve etkin iletişim temelinde, kalitenin bütünselliği prensibini her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Hasta - doktor ilişkisindeki temel düşüncemiz de bu anlayışa dayanıyor. Teknolojiyi takip eden ve bunun önemini bilen bir sağlık grubu olarak, bu son teknolojiyi de deneyimli hekim kadrosuyla birleştirebilme avantajına sahip olmak bizi farklılaştıran önemli unsurlardan birisi.
Ayrıca, yabancı hastalar şubelerimize geldiğinde kendi dillerinde konuşan sağlık danışmanlarımız tarafından karşılanıyor ve tüm tedavi süresi boyunca danışmanlarımız kendilerine yardımcı oluyorlar. Konaklama ve ulaşım konusunda da yabancı hastalara destek veren özel bir birimimiz bulunuyor. 

Batıgöz Sağlık Grubu’nun hedefleri nelerdir? 
Batıgöz Sağlık Grubu’nun yurtiçinde gösterdiği başarı ve yüksek hizmet standartları, yurtdışı hastaları tarafından da tercih edilen bir sağlık kurumu olmasını sağlıyor. Durum böyle olunca hedefimiz de dünya genelinde göz tedavisi alanında güvenilen ve bilinen bir sağlık grubu olmak… Sağlığınızı teslim ettiğiniz yere güven duyabilmek çok önemli. Biz öncelikle bu güveni sağlamaya çalışıyoruz. Bizlere gelip tedavisinden mutlu olan kişiler çevrelerine de bizi öneriyorlar. Dünyada artık bilgiye ulaşım çok kolay ve kişi sizin hakkınızda her bilgiye hızla sahip olup başkalarıyla da paylaşabiliyor. Özet olarak amacımız, sunduğumuz güven ve yüksek hizmet standartlarını sürdürülebilir kılıp, başta   hastalarımız olmak üzere tüm kamuoyunun da gıpta ile bakacağı bir sağlık grubu olmak.

GALATA

Yukarı