Ana içeriğe atla

arf

Butik Hizmet Anlayışında Yeni Dönem!

15.03.2018 - 13:52

Hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada her zaman zirveyi hedefleyen İstanbul Cerrahi Hastanesi, hizmet kalite standartlarını yenilenerek yükseltmeye devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük metropolü İstanbul’un sağlık vadisi olarak tanımlanan Fulya semtinde hizmet veren İstanbul Cerrahi Hastanesi, tıp alanındaki üst düzey teknolojisi, yenilikçi yetkin ekibi ve multidisipliner yaklaşımı ile dikkat çekiyor. 1998 yılında “İnsan Sağlığına Değer Verme” ilkesiyle yola çıkan hastane, kişiselleştirilmiş sağlık hizmeti noktasında üstün bir hasta memnuniyet standardı yakalamış markalar arasında yer alıyor.

Karşılama alanından VIP odalara kadar yenilenen İstanbul Cerrahi Hastanesi, 14 Mart Çarşamba günü gerçekleştirdiği re-lansman ile sürdürülebilir kalite sisteminde yeni bir döneme adım atıyor. Dünya çapında gerçekleşen her bilimsel çalışmayı yakından takip ederek oluşturduğu tedavi süreçlerini, butik hizmet anlayışı ile hastalarına sunan başarılı hastane, “sağlık turizmi” alanında da zirveye oynuyor. Gerek kurum dışı gerek hastanenin konfor kalitesi adına kurum içinde yeniliklere giden İstanbul Cerrahi Hastanesi, gerçekleştirdiği değişim sebebini “Ulusal  ve uluslararası coğrafyada tercih edilen A grubu bir sağlık kuruluşu olmak, her zaman yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çalışmaktan geçer!” olarak açıklıyor.

Benimsediği vizyon doğrultusunda gelen tüm hastalarına 7/24 VIP hizmet veren İstanbul Cerrahi Hastanesi, başlattığı yeni dönemde ziyaretçilerini butik hizmet anlayışı içerisinde ağırlamayı bekliyor.

arf

Yukarı