Ana içeriğe atla


BANNER

HAYATINIZI DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ...

17.11.2016 - 09:57

Farkındalıklı Yaşam Danışmanı Melda Özateş, Access Conscıousness’i “Hayatın tüm yönleri ile ilgili bütünsel bir sistem ve sizin şimdiye kadar değiştiremediğiniz herhangi bir şeyi kolayca değiştirmenize ve yaratmak istediğiniz herhangi bir şeyi farklı ve kolay bir yolla yaratmanızı sağlayacak araçlar topluluğu ve teknikleri” olarak tanımlıyor.

Farkındalıklı Yaşam Danışmanı Melda Özateş, ‘Suistimal İstismar’, ‘Bars’ ve ‘Kozmik Botox’ hakkında şu bilgileri veriyor:

SUİSTİMAL İSTİSMAR
Suistimale uğradığınızın farkında olmayabilirsiniz ama istismara uğradığınızın farkındasınızdır. Sadece; buna müdahale edecek gücünüz ya da farkındalığınız yoktur. O yüzden bu bir istismardır. Suistimal’de farkında olup, istismarda farkında olmayıp içinden çıkamadığınızı hissedebilirsiniz.
Kişi, herhangi bir formda; fiziksel, zihinsel, duygusal, parasal ya da başka bir yapıda suistimale uğradığında, bunu bedenine enerjetik olarak kilitler ve bu konuyu kendinden uzak tutar.
Suistimal yaşanıldığı sırada, zihinden işlenir. Sonra seçilmediği halde zihin bunun sizin seçiminiz olduğu bilgisini iletir ve normalleştirir. Ta ki farkındalığınızı bu konuda yükseltene kadar.
Bu bir beden çalışması, seans öncesi 30 kere dinlenmesi gereken ses kaydı mevcuttur. Seans yaklaşık 1,5 saat sürüyor.

BARS
Bilim bize düşüncelerimizin moleküllerimizi etkilediğini ve hastalık, rahatsızlık, yaşlanmayı yarattığını söyler. Tüm bu düşünceler bedeninizde saklanır. Barları çalıştırmak bedenimize daha fazla rahatlık ve kolaylık getirir, tüm şifaya kapılar açılmaya başlar. Başımızda nörolojik sinapsların elektromanyetik yüklerinin saklandığı 32 nokta vardır, bu enerji yükleri nasıl davrandığımızı ve işlev yaptığımızı etkiler. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların inançların ve kararların elektromanyetik bileşenlerini depolar. Barları çalıştırdığınız zaman, yaşamlarınızda sakladığınız düşüncelerin, duyguların ve hislerin elektrik yüklemelerini salıvermeye başlarlar, yaşamlarınız farklı alanları ve bedeniniz ile ilgili sahip olduğunuz tüm sınırlamaları temizlemeye başlarsınız, ilerlemenizi engelleyen sabit bakış açıları, yargılamalar olumsuz duygular silinir. Seans süresi 1.5 saat, hipnoz yada ses kaydı yoktur.

KOZMİK BOTOX
Access’in beden prosesleri arasında yer alan ve boynumuza ve yüzümüze yumuşak ve rahatlatıcı dokunuşlar yaparak gerçekleştirilen bu enerjetik yüz germe çalışması ile yüzünüzdeki kırışıklıkların, sarkmaların, yara izlerinin yok olması ve gençleşmesi sağlanır. Alınan olumlu sonuçların uzun yıllar kalıcı olabilmesi için, belirli aralıklarla 20 seans yapılması öneriliyor. Seans süresi 1- 1,5 saat sürüyor. (Face Lift)

MELDA ÖZATEŞ’İ YAKINDAN TANIYALIM
Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nde okuyan Melda Özateş, 1992-2003 yıllarında İstanbul ve Antalya’da turizm otelcilik alanında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. 2004-2006 yıllarında P.C. Group’ta bölge satış şefi olarak çalışmalarına devam eden Özateş, 2007 Aralık ayından itibaren almış olduğu kişisel gelişim eğitimlerinin ardından farkındalıklı yaşam, affetmenin özgürlüğü, renklerle terapi isimli eğitimlerle insanlarla buluştu.
Yeni Yaşam Okulu’nda ‘Yaşam Koçluğu Eğitimleri’, ‘Holistik Evren Enerjisi Uyumlaması’, ‘Kulak Analizi Eğitimi’ alan Özateş, Arkofonoloji ve Numoroloji (İsim ve Doğum tarihi) analizcisi, Access Bars Facilitator (Bars Eğitmeni), Access Talk to the Entities Uygulayıcısı, Access Beden Prosesler Eğitmeni, Beden ve Mekanlarda Enerji Temizliği, Umut Treni Yardımlaşma Derneği’nin Kurucu Üyesi görevlerini sürdürüyor. Özateş, Pepsi Cola’da satış MT alanında çalıştı. Birlik Vakfı’nda yazı ve editörlük eğitimi alan Özateş, birkaç dergi ve gazetede köşe yazarlığı yapmakta. 

arf

Yukarı