Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

İNSANLARIN SAĞLIĞI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

11.04.2017 - 17:08

Özel Elitium A Tİpİ Cerrahİ Tıp Merkezlerİ Yönetİm Kurulu Üyesİ MEDİKAL DİREKTÖRÜ Fatİh Kara, “İnsanların sağlığı İçİn çalışıyoruz ve kalİtelİ hİzmet verİyoruz. Şu anda 2 şubeyle faalİyet gösterİyoruz, 3’üncü şubemİzİ açmayı hedeflİyoruz. Esas hedefİmİz İse cerrahİ tıp merkezİnden 200 yataklı bİr hastaneye dönüşmek” dedİ.

Özel Elitium A Tipi Cerrahi Tıp Merkezleri’nin sağlık sektörüne girişi nasıl oldu, kısaca anlatır mısınız? 
Özel Elitium A Tipi Cerrahi Tıp Merkezleri olarak 2012 yılında Bahçeşehir’deki eksiklikten dolayı o bölgeye taşındık. Şu anda 2 şubeyle faaliyet gösteriyoruz, 3’üncü şubemizi açmak için çalışmalara devam ediyoruz. 

Hastane olarak stratejileriniz nelerdir? Hasta ve hekim memnuniyeti konusunda neler yapıyorsunuz?
Hastalarımıza sağlıklı ve kaliteli hizmet veriyoruz, bu işi gerçekten insanların sağlığı için yapıyoruz. Bizim anlayışımız; kaliteli hizmet, iyi kadro ve istikrar. Bu işi gerçekten istikrarlı ve iyi bir hekim kadrosuyla yaptığınız zaman ayakta kalabilirsiniz. Sektörde rekabet mutlaka olacak, bu rekabete karşı iyi bir strateji izlerseniz ön planda yer alabilirsiniz. Biz de Özel Elitium A Tipi Cerrahi Tıp Merkezleri olarak bunları yapıyoruz. Sağlık, teknolojiye bağlı bir sektör olduğu için hızla ilerliyor. Biz de kaliteli hizmet ve istikrarla teknolojiyi yakından takip ederek hizmetlerimize devam ediyoruz.  

Sağlık turizmi de Türkiye’de hızla gelişiyor. Sağlık turizminde hastanenizin ne gibi çalışmaları var?
Hastanemize özellikle Arap ülkelerinden ciddi talep sözkonusu. Şu anda saç ekimi, estetik, Kulak Burun Boğaz (KBB)’da hızlı bir şekilde sağlık turizmine devam ediyoruz. Yurtdışından hasta getirmek konusunda personelimiz çalışıyor. Önümüzdeki dönemde sağlık turizmi konusunda kurumumuza bağlı bir şirket kurmayı planlıyoruz. Yani sağlık turizmi alanında faaliyetlerimizi artırmayı amaçlıyoruz. Özellikle Ortadoğu, Orta Asya ve Türk Cumhuriyetleri’nden çok yoğun hasta kabul ediyoruz. Orta Asya kökenli hekimlerimiz de var. Salık turizmini artıracağız ileriki dönemde. 

Hastane olarak kısa ve uzun vadedeki hedefleriniz nelerdir?
Öncelikle cerrahi tıp merkezi kimliğinden çıkarak 200 yataklı bir hastaneye dönüşmek hedefindeyiz. Her ne kadar hastane görünümünde olsak da şu anda cerrahi tıp merkezi olarak hizmet veriyoruz. Bölgemizde hastane arayışı içerisindeyiz. Üniversite hastanesi olmak için Beykent Üniversitesi ile görüşmelerimiz olmuştu, bu konuda çalışmalarımız sürüyor.

yurtiçi

Yukarı