Ana içeriğe atla

aaa

KİRPİK LIFTING İLE BAKIŞLAR DAHA CANLI

11.04.2018 - 17:05

Kirpik bakımı ile ilgili yenilikleri ülkemize getiren Acils Türkiye Marka Yöneticisi Asiye Ünlü, “Kirpik yapınıza göre daha kalın, uzun, kıvrık ve bakımlı kirpiklere 3 ay boyunca sahip olabiliyorsunuz.” diyor.

‘Kirpik Lifting ve Kirpik Lifting Keratin Bakımı’, ülkemizdeki yeni uygulamalardan biri. Türkiye’ye getiren ise Acils Türkiye Marka Yöneticisi Asiye Ünlü. Ünlü ile markayı, ürünlerini ve uygulamalarını konuştuk.

Acils Türkiye olarak uyguladığınız ‘Kirpik Lifting ve Kirpik Lifting Keratin Bakımı’ hakkında bilgi verebilir misiniz?
Kirpik Lifting Keratin Bakımı, ‘kirpik lifting’ ve en eski sistem olan kirpik permasına nazaran en son çıkan kirpik bakımı. Onarıcı etkiye sahip en doğal bakım. Losyonların içeriğinde kirpik çapını genişleten bir etki var. Böylelikle kirpik yapınıza göre daha kalın, uzun, kıvrık ve bakımlı kirpiklere 3 ay boyunca sahip olabiliyorsunuz. Uygulama süresi bir buçuk saat. 

Bakım esnasında gözler açık kalabilir mi?
Kalabilir. Kesinlikle göz yakmaz, zarar vermez, alerjik göze uygulama yapılmasında bir sakıncası yoktur. Fakat uygulamadan sonra kirpikler 24 saat boyunca suya, buhara maruz kalmamalı. Tek bakımı ise sadece onları her gün taramak olacak! Acils Kirpik Lifting Bakım, bakışlarınızı değiştirip canlandırmak, gözlerinizi büyütüp bakışlarınızı değiştirmek için üretilmiştir.

Değişim ne kadar süre sonra başlıyor?
Acils Keratin Bakım, başka bir uygulamadan zarar görmüş kirpikler ve kirpikleri dökülenler için muhteşem bir bakım. Ortalama 3. ve 4. uygulamadan sonra kirpiklerinizde gözle görülür kalınlaşma ve uzama kaydediliyor. Evde kullanmanız için ise uzmanınız sizlere Lash Up Keratin Maskarası’nı sunabilir. Böylelikle, kirpiklerinizin hızlı bir şekilde uzamasını sağlar ve doğal yenilenme döngüsünde daha da güçlü kirpiklere kavuşursunuz.

Lash Up Keratin Maskarası bilgi verebilir misiniz?
Renksiz ve çift uçludur.  Bir tarafı kirpik bakımı için kirpiklerinizi güçlendirir. Diğer tarafı ise kirpiklerinizi daha uzun, dolgun ve sağlıklı hale getirir. Düzenli kullanıldığında bir ay içinde kirpiklerinizi uzatıyor.  Kullananların yüzde 100’ü sürekli kullandıklarında 3 hafta içinde kirpiklerinde bir iyileşme olduğunu onaylıyor.

VAZGEÇİLMEZ BAKIMLAR ARASINA GİRDİK
Bu uygulamayı yurt dışından Türkiye’ye getirme fikri nereden geldi?

Yıllar önce Fransa’da, kendi kirpiklerimde uygulamayı deneyip çok memnun kaldım. Türkiye’de böyle güzel bir uygulamanın olmadığını görüp Kirpik Lifing modasını başlatmış oldum. Bakışlarınızı canlandırmak ve güzelleştirmek için öncelikle Taiwan, Amerika, Fransa’da çıkan Kirpik Lifting Bakım, Türkiye’de de kadın ve erkeklerin vazgeçilmez bakımları arasına girmeyi başardı.

Kirpik Lifting’i kimlere uyguluyorsunuz? Sağlık açısından bir sakıncası var mı?
Kirpikleri düz, zayıf, az, yoğun, kısa, bakıma ihtiyacı olan her türlü kirpiklere uygulama yapılabiliyor. Bay-bayan, genç-yaşlı fark etmiyor. Sağlığa kesinlikle bir zararı yok. Aksine kısa kirpikler uzamaya, ince kirpikler kalınlaşmaya, seyrek kirpikler çoğalmaya başlıyor. Üstelik kirpikler düz ise kıvırma işlemi de bir arada yapılıyor.

Aynı zamanda lifting ve lifting keratin bakım uygulamasının eğitimini veriyorsunuz. Bu eğitimi kimlere ve hangi firmalara veriyorsunuz?   
Estetisyenlik kurslarına, güzellik uzmanlarına, SPA merkezlerine, sağlıklı yaşam merkezlerine ve kuaförlere eğitim veriliyor. Eğitimlerimiz teorik ve pratik. İki manken üzerinde uygulama yapılıyor ve yarım günlük bir eğitim sürecinden geçiyorlar. Devamın da süresiz ve ücretsiz desteğimiz devam ediyor. Eğitim ve satış sonrasında müşterilerimiz ve Acils uzmanlarımız bizlere diledikleri zaman ulaşıp bilgi ve destek alabiliyor. Eğitim sonrasında Acils’in Fransızca yazılı sertifikasını almaya hak kazanıyorlar. Uygulamaya ise hemen başlayabiliyorlar.

300 UYGULAMA MERKEZİMİZ VAR
Türkiye genelinde kaç merkeziniz var? 

300’e yakın uygulama merkezimiz var. Acils markamızı kullanan tüm uzmanlarımız uygulamalarında profesyonel ve deneyimlidir. İşlerini ciddiyet, dikkat ve özenle yapmaktadırlar. Hepsi en iyi hizmet, kalite ve güveni vermek için eğitimi başarıyla tamamladılar.

AVM’ler kadınların zaman geçirmeyi sevdiği mekanlar... Peki, siz AVM’lerde yer almayı düşünüyor musunuz?  
Evet, Türkiye genelinde AVM’ler içerisinde bulunan güzellik merkezi ve kuaförlerde yer almaya başladık ve daha da yaygınlaşacağız. Yer aldığımız AVM’ler ise Brandium, Palladium, Marmara Park ve Primemall… 

Hangi ünlülere Kirpik Lifting uygulaması yaptınız? Memnuniyet düzeyleri ne oldu?
Ben ve Acils uzmanlarım birçok ünlüye uygulama yaptık. İsimlere sosyal medyadan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hepsi de çok memnun kaldı, kirpiklerinin hiçbir maskara olmadan, hatta boya dahi olmadan eskisinden daha yoğun, kalın, uzun ve kıvrık gözükmesi karşısında şaşkınlıklarını gizleyemediler. Adeta Kirpik Lifting fanı oldular.

MAALESEF KOZMETİK PİYASASI ÇOK KARIŞIK
Gelecek dönem hedeflerinizden bahseder misiniz?

Kirpik Lifting modasını, 2015 tarihinde yayınlanan videomuzla başlatan Acils oldu.  Tabii ki her sektörde olduğu gibi taklitler, piyasaya farklı ürünlerin girmesi, farklı markaların sunulması kaçınılmazdı. Türkiye’de kozmetik piyasası çok karışık maalesef. Fakat güzellik uzmanları bu konuda artık çok bilinçli. Bu konuda araştırmadan, bir ürünün geçmişini öğrenmeden kullanmıyorlar. Hatta onlar için referans ne kadar önemli ise bizim için de en güvenilir reklam referanstır. Bu nedenle müşterilerimiz daha çok referansla gelir. Fransa’da yetişip büyümem, oranın kültürünü almış olmam Türkiye’de iş hayatımı bazı konularda tabii ki zorlaştırıyor. Yarı Türk yarı Fransız beyinle ilerlemek zorunda kalabiliyorum. Ürün kalitemize güveniyoruz. Kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya devam ediyoruz. 

arf

Yukarı