Ana içeriğe atla

BANNER

ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZ HASTA MEMNUNİYETİ

20.12.2019 - 17:29

DentGroup Yönetim Kurulu Başkanı Efe Çelebi: “Şu an toplam 16 adet kliniğimiz varken 2019 yıl sonuna kadar 21 klinik ile yolumuz devam etmeyi öngörüyoruz.”
 

DentGroup olarak kurulduğunuz günden bu yana neler yaptığınızı anlatır mısınız?
2006 yılında DentGroup markasıyla İstanbul Bağdat Caddesi’nde ilk kliniğimizi açtık. İlerleyen zamanlarda kurumsallaşma ve şubeleşme süreçlerine başladık. DentGroup Kids Markası ile 0-12 yaş çocuklara özel diş kliniklerini konseptini getirdik. 2013 yılında Dijital Diş Hekimliği çalışmalarına başladık. CRM-ERP özelliklerine sahip ilk online dental yazılım olan DENTSOFT’u geliştirdik. 2015 yılında Kendi dijital diş labaratuarımız DentLab’ı hizmete aldık. Akabinde DentApp uygulaması (IOS ve Android) ile hastalarımıza hizmet vermeye başladık. Şu an 200 bin hastamız ve 100’e yakın hekim sayımız ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

2019 yılını nasıl değerlendiriyorsunuz?
DentGroup olara 2019 yılında hastalarımız ve çalışanlarımız ile birlikte oldukça verimli bir yıl geçirdik. Öncelikli hedeflerimizden bir tanesi olan ‘hasta memnuniyeti’ için 2019 yılında çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik. 
Diş hekimliği öğrencilerinin eğitim ve öğretim süreçlerine katkıda bulunmak için ‘DentGroup Eğitim Burs Fonu’ ile öğrencilere destek verip, ‘Vaka Yarışması’ ile genç meslektaşlarımıza vakalarını sunabilme imkanını sene de sürdürdük.  Toplumdan aldığımız enerjiyi yine topluma yansıtabilmenin ne kadar değerli olduğunun bilincindeyiz. DG Vaka Yarışması, DentGroup Eğitim Bursu, sosyal sorumluluk çalışmalarımız bu değerin birer yansıması.
Ülkemiz için gerçekleştireceğimiz yatırımlarımız üzerinde çalışıyoruz. Şu an toplam 16 adet kliniğimiz varken 2019 yıl sonuna kadar 21 klinik ile yolumuz devam etmeyi öngörüyoruz. Bunlar Kocaeli İzmit’te, Adapazarı Sakarya’da, İstanbul Nişantaşı’nda ve Azerbaycan Bakü’de DentGroup kliniği olarak büyümeyi sürdüreceğiz.  
Bunlara ek olarak 2019 Ekim ayında, İspanya’da düzenlenen Dental Forum 2019’da Türkiye’den davet edilen tek diş kliniği zinciri olarak ülkemizi temsil ettik. Benzeri uluslararası etkinliklerde DentGroup olarak yer almayı sürdüreceğiz.

2020 hedefleriniz nelerdir?
Geçtiğimiz senelerde kendimize koyduğumuz hedefleri başarmanın mutluluğu ile birlikte 2020 senesi içinde geçmiş hedeflerimize bağlı kalarak kendimizi yenilikler kapsamında sürekli geliştirmek ve hastalarımızın kliniklerimizden mutlu ayrılmasını sağlamaktır. Klinik sayımızı 2020 yılında arttırmayı hedeflerken ülkemizde pek çok şehirde var olmayı amaçlıyor, DentGroup hizmet kalitesini hastalarımızla buluşturmayı istiyoruz. Aynı zamanda DentGroup olarak dijitalleşme süreçlerine son derece önem veriyoruz. Bu konuda çalışmalarımıza 2020 yılında da tam gaz devam edeceğiz. 

arf

Yukarı