Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

PAZARDA FARKINDALIK YARATTIK

12.06.2017 - 16:52

TRN Assistance Genel Müdürü Serkan Turan, “Son 10 yıl içerisinde medikal asistans ve eğitim sektörlerinde önce pazarda tecrübemizle biz de varız dedik ve bugün ise pazarın oyuncu firmalarından biri olarak kendimize özgü hizmet ve faaliyet alanları üreterek kural koyuculardan biri olarak farkındalık yarattık” dedi.   

Sektörünüz ve firmanız açısından geçmiş 10 yılı değerlendirdiğimizde nasıl bir tablo karşımıza çıkıyor? Gerek faaliyet gösterdiğiniz sektör gerekse firmanız hangi atılımları gerçekleştirdi?
Herşeyin bu kadar hızlı tüketildiği günümüzde değişim, değişmeyen tek şey. Değişen, yenilenen taleplere ve trendlere yakın olmak ve kendinizi yenilemek zorundasınız. Firmamız, son 10 yıl içerisinde faaliyet gösterdiği medikal asistans ve eğitim sektörlerinde önce pazarda tecrübesiyle ben de varım demiş ve bugün ise  pazarın oyuncu firmalarından biri olarak kendine özgü hizmet ve faaliyet alanları üreterek kural koyuculardan biri olarak farkındalık yaratmıştır.        

Gerek sektör gerekse firmanızın geleceğe yönelik hedefleri ve beklentileri nelerdir? Sektörde teknoloji, Ar-Ge çalışmaları, yeni trendler ve yatırımlar anlamında ne gibi atılımlar ve gelişmeler yaşanacak?
Günümüzde marka demek maalesef her şey demek. Yaratmış olduğumuz hizmet kalitemiz sektörde yer alan bir çok marka ile eşdeğer olmasına karşılık pazarda istediğimiz ölçüde yer alamıyoruz. Hedeflerimiz arasında bu anlamda markamızın  bilinirliğini sağlayarak, yapmış olduğumuz işlerle sektörde yer almak istiyoruz. TRN ekip çalışması üzerine kurulu sistemi ile hizmetlerimizin daha da mükemmele ulaşması amacıyla gerek çalışanlarımızdan gerekse hizmet verdiğimiz firmalardan aldığımız datalarla kendimizi devamlı olarak represh ediyoruz. 

yurtiçi

Yukarı