Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Saç dökülmesine karşı Zigavus narlı şampuan

15.12.2016 - 16:32

Zigavus ürünlerinden ‘Narlı şampuan’, kırılarak dökülmelerin önlenmesine, saçların doğal ve hızlı uzamasına yardımcı oluyor. Argan yağlı yoğun el bakımı kremi de cildi nemlendiriyor, elastikiyetini geliştiriyor, doğal dengesini koruyor ve besliyoR. Jojoba yağı da Aynısefa çiçeği ve aloe veralı içeriği ile kuru/çatlamış dudaklar için ideal bakım sağlıyor.

NAR EKSTRAKTLI ŞAMPUAN
Narlı şampuan kırılarak dökülmelerin önlenmesine, saçların doğal ve hızlı uzamasına yardımcı olur. Nar ekstraktında bulunan punisik asit, saç hücreleri ve saç derisinin ihtiyaç duyduğu besin kaynağını sağlar. Narlı şampuan, saçlardaki kırıkların, boya nedeniyle yanmış saçların ve çevre kirliliğinin neden olduğu saç deformasyonlarının onarılmasına katkı sağlar. Diğer özelliği boyalı saçların renginin korunmasıdır. Saçların doğal ve parlak görünümü şampuanın içeriğinde bulunan nar çekirdeği yağının etkisiyle ortaya çıkar. Ph değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona neden olmaz.
(Fiyat: 40 TL - 450ml)

ARGAN OIL EL BAKIM KREMİ
Argan yağlı yoğun el bakımı kremi cildi nemlendirir, elastikiyetini geliştirir, doğal dengesini korur ve besler. Argan yağının yumuşatıcı etkisi kuru eller ve kolay kırılan tırnaklar için idealdir. Kolayca emilir ve yağlılık ve rahatsızlık hissi bırakmadığı için harika bir doğal nemlendiricidir. Argan yağının antioksidan özelliğe sahip olması yaşlılık karşıtı ürün olarak kullanımını ideal hale getirmiştir.
(Fiyat: 12,90 TL - 100ml)

DUDAK KORUYUCU SPF8
Jojoba yağı, Aynısefa çiçeği ve aloe veralı içeriği ile kuru/çatlamış dudaklar için ideal bakım sağlar. Dudakları yumuşatır ve düzenli kullanım halinde kurumalarını engeller. Bileşiminde bulunan aktif yumuşatıcılar sayesinde besleyerek bakım yapar. SPF 8 özelliği ile ultraviyole ışınlarının zararından korur.
* Her mevsim kullanılabilir.
* Bay ve bayanların kullanımına uygundur.
(Fiyat: 7,9 TL)

yurtiçi

Yukarı