Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

SAĞLIK YAZILIM ÇÖZÜMLERİ...

17.11.2016 - 09:36

Evolucare Satış Müdürü Cem Cemil Esinoğlu, “25 yılllık sağlık sektörü tecrübemiz, 11 ayrı ülkede bulunan ofislerimiz, Ar-Ge merkezlerimiz (6 farklı lokasyonda), 200’den fazla uzman personelimiz, Türkiye’de 7 yıldır 10’dan fazla yazılımcı, teknik destek elemanı ile sağlık kuruluşlarına, sağlık yazılım çözümleri alanında hizmet veriyoruz” diye konuştu.

Evolucare olarak sağlık sektörüne yönelik sunduğunuz çözümlerden kısaca bahseder misiniz? Sağlık kuruluşları, çözümlerinizle ne gibi avantajlar sağlıyor?
Evolucare olarak 25 yılllık sağlık sektörü tecrübemiz, 11 ayrı ülkede bulunan ofislerimiz, Ar-Ge merkezlerimiz (6 farklı lokasyonda), 200’den fazla uzman personelimiz, Türkiye’de 7 yıldır 10’dan fazla yazılımcı, teknik destek elemanı ile sağlık kuruluşlarına, sağlık yazılım çözümleri alanında hizmet veriyoruz. Çözümlerimiz özellikle hastanelerin önemli getiri kaynaklarından, hastanenin kalbi niteliğinde diyebileceğimiz olan yoğun bakım, anestezi ve ameliyathane alanlarında hizmet veriyor. Ürünlerimizi kullanan sağlık kuruluşları çalışma konforu, doğru kaynak planlama, iş zekası, entegrasyon ve izlenebilirlik alanlarından üstün avantajlar sağlıyor.

“EN ÇOK ÖNEM VERDİĞİMİZ KRİTER; MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ”
Sağlık bilgi sistemlerinde önem verip uyguladığınız kriterleri özetler misiniz? 

En çok önem verdiğimiz kriterimiz; müşteri memnuniyeti ve bu memnuniyeti sağlamak adına esnek yazılımlarımızla müşteri ile birlikte müşterinin ihtiyacını sağlamaya yönelik çözüm odaklı hizmetlerimizdir. 

Hangi sağlık kuruluşlarıyla çalışmayı tercih ediyorsunuz? Müşteri memnuniyetini sağlama noktasında ne gibi çalışmalar yapıyorsunuz?
Evolucare olarak Türkiye’de ve dünyada verdiğimiz yazılım hizmetleriyle klinik, özel hastaneler, devlet hastaneleri, üniversite hastaneleri, eğitim ve araştırma hastaneleri, MR çekim merkezleri gibi tüm sağlık kuruluşlarıyla çalışıyoruz.
Müşteri memnuniyetini sağlamak adına rakiplerimizde olmayan bir şekilde, yatırım yaparak  10’dan fazla uzman personelimiz ile anlaşmalı olduğumuz sağlık kuruluşlarına 7X24 hizmet veriyoruz. 

GALATA

Yukarı