Ana içeriğe atla

aaa

Zigavus şampuanları saçları canlandırıyor

17.11.2016 - 09:32

Kür Şampuan, saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve dayanıklılık kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahip. Zigavus’un kapalı saçlar için geliştirdiği şampuan ise saçları dış etkenlerden koruyor. Zigavus Extra Plus da düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini gösteriyor ve saç dökülmesini önlüyor.

GÜNEŞ GÖRMEYEN, HAVA ALMAYAN KAPALI SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN
Zigavus kapalı saçlar için geliştirilen şampuan saçlarınızı dış etkenlerden korur ve içerdiği deniz yosunu ekstresi sayesinde gün boyu nefessiz kalan saçlara ihtiyacı olan besleyici bakımı sağlar. Dökülen, yıpranmış saçlarınızın güçlenmesine ve daha parlak bir görünüm almasına yardımcı olur. Kapalı kalmaya bağlı saçlardaki ağırlaşmış his yerine yeniden hafiflik ve ferahlık sağlar.

EXTRA PLUS SARIMSAKLI ŞAMPUAN
Zigavus Extra Plus, düzenli ve sürekli kullanıldığında etkisini gösteriyor ve saç dökülmesini önlüyor. Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engelliyor. B etakaroten, çinko ve kalsiyumca zengin olan sarımsak ekstresi sayesinde saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırıyor. Sarımsak kokusu içermez. Saç kaybını saç ekim yöntemiyle gidermiş kişiler rahatlıkla kullanabilir. Sağlıklı saç gelişimi için uygun ortamı hazırlamak suretiyle saç dökülmesini engelliyor. Saç hücrelerini besleyerek, saçların dolgun görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. pH değeri saç derisi ve cilde uygun olup irritasyona sebep olmaz. Dermatolojik, alerjik, mikrobiyolojik testleri Quality Assurance & Control Systems QACS Laboratuvarları tarafından yapılıyor. Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarından Skinlab tarafından yapılan uygulama ve test sonuçları, dermatolog görüşleri esas alındığında, sarımsaklı şampuanın özelliklerini ve etkinliğini kanıtladığını onaylar.

KÜR ŞAMPUAN
Saç dökülmesinde azalma, saçlarda güç artışı ve dayanıklılık kazandıran enerji verici aktif bitkisel içeriğe sahip. Erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için özel olarak geliştirilmiş bitkisel bir şampuan. Ölmemiş saç foliküllerini güçlendirirken saç tellerini canlandırır, saçlara hacim ve direnç kazandırır. pH değeri saç derisine ve cilde uygun olup klinik çalışmalar ile alerji ve irritasyona neden olmadığı kanıtlanmıştır. Uyarıcı etkisiyle bilinen Guarana ekstresi ve saç derisini güçlendiren yaban mersini ekstresi içerir. Saç dökülmesine karşı etkisini, güçlü nemlendirici özelliğiyle birleştirir.

arf

Yukarı