Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Electrolux Profesyonel MSA’nın mutfağını yeniledi

13.12.2016 - 17:35

MSA, öğrencilerine ve ziyaretçilerine daha büyük bir alanda hizmet verebilmek için genişlemeye karar verdi ve toplamda bin 800 metrekareden 3 bin 500 metrekarelik alana ulaştı. MSA’nın mutfak alanları Electrolux Profesyonel ekipmanlarıyla tekrar yenilendi. 
Yiyecek içecek sektörünün nabzını tutan ve düzenlediği aktivitelerle sektöre öncülük eden MSA, Electrolux Profesyonel tarafından yenilenen mutfak alanlarıyla daha fazla ziyaretçiyi ağırlıyor ve daha verimli bir hizmet sunuyor. MSA ziyaretçileri; Electrolux Auditorium, profesyonel aşçılık, pastacılık, artisan çikolata atölyesi, şarküteri sınıfı gibi bölümlerde Electrolux Profesyonel’in sunduğu üstün teknolojiye sahip ekipmanlarla çalışmanın ayrıcalığını yaşıyor. 
GENİŞ BİR ÜRÜN SERİSİNE SAHİP
Electrolux Profesyonel’in el işçiliği ile üretilen Molteni marka pişirme grubu, air-o-steam Touchline kombi fırınlar, air-o-convect fırınlar, air-o-convect Bakery fırınlar, XP serisi pişirme grupları, ecostore buzdolapları, buz makineleri, green&clean bulaşık makineleri, paket tip soğuk odalar, çalışma tezgahları, paslanmaz tezgahlar, raflar, davlumbaz sistemleri, hazırlık ekipmanları gibi geniş bir ürün serisi bulunuyor.
MSA, sektörün her gün değişen ihtiyaçlarına göre eğitim sistemini devamlı olarak güçlendiriyor ve güncellerken, öğrencilerinin, mezunların ve hatta sektör çalışanlarının her seviyede en kaliteli altyapıyla bu eğitimleri almalarına özen göstermekte ve bu anlamda önemli yatırımlar yapıyor.

GALATA

Yukarı