Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

işletmelere ‘Pickasso’ çözümü

16.11.2016 - 18:10

Lider markalarıyla kağıt grubunda birçok yeniliğe imza atan Eczacıbaşı Profesyonel, özellikle restoran kanalında fark yaratacak yeni Pickasso peçete dispenserini ev dışı tüketim pazarına kazandırdı. Dekorasyona uygun farklı renk seçenekleri ile mekanları tamamlayan Pickasso, her seferinde tek yaprak veren, tamamen kapalı tasarımıyla da kullanıcıların hijyen konusunda beklentilerine cevap veriyor.
Selpak Professional Pickasso peçete dispenseri her seferinde tek yaprak vermeyi sağlayan mekanizması ile kağıt tüketimini azaltarak, kontrollü tüketim imkanı sunuyor. Pickasso peçete dispenserine özel olarak üretilen Selpak Professional V Katlama Peçete, hızlı su emiciliği ve yüksek su tutma kapasitesi ile hem geleneksel peçetelere göre hem muadillerine göre yüksek performans sergiliyor. 

YENİLİKÇİ TASARIM İLE GELEN HİJYEN 
Selpak Professional Pickasso peçete dispenseri, işletmelere ve misafirlerine hijyen konusunda tam güven veriyor.  Tamamen kapalı tasarımı sayesinde içerisindeki peçeteleri daima kapalı olarak muhafaza eden Pickasso, hem peçeteleri kirlenmeye karşı koruyor hem de çapraz bulaşma riskini ortadan kaldırıyor. 
Dekorasyona uygun renk seçeneği ile de fark yaratan Pickasso, masa numarası yazmak için ayrılan şeffaf alanı ile işletmelere şık bir çözüm sunuyor. 
 
 

GALATA

Yukarı