Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

SealedAir Diversey Care’den yeni TASKI IntelliTrail Akıllı Makine Takip Sistemi

07.03.2017 - 15:27

TASKI IntelliTrail, Akıllı Makine Takip Sistemi ile artık TASKI makine parklarını tam olarak izleyebilme, yönetebilme, kontrol edebilme ve verimliliğini artırabilme imkanı sağlıyor.

En son gelişmiş teknoloji ile artık tüm cihazlar internet üzerinden birbirine bağlanabiliyor; böylelikle bu cihazlardan bilgi alabiliyor, analiz edebiliyor ve nasıl daha kullanışlı olabilecekleri üzerine çalışabiliyoruz.  Her şeyin internete bağlandığı, Neslerin İnterneti (IoT - Internet of Things) konseptinin temizlik endüstrisine uyarlanmış yeni hali olan Temizliğin İnterneti (IoC - Internet of Clean) ile makineler, sensörler ve dispenserler akıllı cihazlara bağlanabilecek ve operasyonlar uzaktan kontrol edilip, verimlilik, güvenlik ve performans açısından iyileştirilebilecek.
Temizliğin İnterneti’nin önemli bir parçasını oluşturan TASKI IntelliTrail, akıllı teknolojiyi, GPS takibi ve web uygulamaları ile birleştiriyor. Böylelikle, temizlik makinelerinin performansları gerçek zamanlı görülebiliyor. İçerisinde SIM kart bulunan cihaz, temizlik makinesine monte ediliyor ve monte edildiği andan itibaren veri kaydetmeye, veri göndermeye başlıyor. Proje yöneticisi, kullanıcı adı ve şifresi ile,  internete bağlandığı her yerde makinelerin verilerini takip ederek analiz edebiliyor.

TASKI INTELLITRAIL HANGİ VERİLERİ KULLANICIYA VERİYOR?
TASKI IntelliTrail, sunduğu imkanlar ile makine takip sistemini kullanıcı için daha kaliteli ve verimli bir hale getiriyor:
GPS takibi ile makinenin bulunduğu yeri göstererek, belirlenen alan dışına çıkıldığında kullanıcıyı uyarıyor.
Makinelerin çalışma zamanını ve çalışma miktarlarını göstererek makine parkının optimize edilebilmesine imkan tanıyor.
Çarpma uyarısı ile makinenin ne zaman bir yere çarptığının veya zarar gördüğünün bilgisini veriyor ve bu sayede servis ve bakım maliyetlerinin azalmasına yardımcı oluyor.
Düşük akü uyarısı ile akü ömrünün daha verimli kullanılmasını sağlıyor.
Tek bir ekrandan ulaşılabilecek gerçek zamanlı tüm bu veriler ve aylık olarak otomatik oluşturulan rapor ile makine parkının içerisinde bulunan tüm TASKI zemin bakım makinelerinin daha etkili ve verimli kullanılabilmesini sağlayan TASKI IntelliTrail, operasyonel maliyetin de azaltılmasına yardımcı oluyor. 

yurtiçi

Yukarı