Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

SEKTÖRDE İLK 10’DA

17.11.2016 - 09:20

DGR Group Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Doğru, “Sektörde ilk 10 firma arasına giren DGR Group, cirosal ve adetsel büyüklüğe ulaşarak Türkiye’nin en iyi hizmet veren firması olmayı hedefliyor” dedi.

Çok zor bir alan olan hizmet sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren DGR Group’u kısaca tanıyabilir miyiz? 
DGR Group, 1998 yılında kurulan ve o günden bu yana hizmet sektöründe faaliyet gösteren bir firma. Sektörde ilk 10 firma arasına giren grubumuz, yaklaşık 2 bin 500 çalışana sahip. 18 yıl önce bu sektörde faaliyet göstermeye başladığımızda henüz sektörün dinamiklerinden söz etmek mümkün değildi. Bizim sektörün geleceğine olan inancımız ve hizmet sektörünün büyüyeceğine dair beklentilerimiz, bulunduğumuz konuda ne kadar haklı olduğumuzu gösteriyor. Sektörde gidecek çok yolun ve alanın olduğunu görüp, şirketimize ve çalışanlarımıza gerekli yatırımı yaparak, önümüzdeki yıllarda cirosal ve adetsel büyüklüğe ulaşıp, Türkiye’nin en iyi hizmet veren firması olmayı hedeflediğimizi belirtmek isterim.

Bu uzun soluklu yapınızı neye borçlusunuz?
Dinamikleri çok farklı olan ve sürekli kendini gelişten DGR,  müşterilerinin isteklerine karşılık veren ve gelişmiş ülkelerdeki modelleri (maliyet düşürücü ve kaliteli hizmet) müşterilerine anlatan bir firma. Bu sektörde başarılı olmamızın ve uzun yıllardır faaliyet göstermemizin en önemli unsuru ise müşterilerimizin sürekli yanlarında bizleri görebilmesidir. Müşterilerimizle oluşturduğumuz bu bağ, onların bizimle uzun yıllar boyunca çalışmasına vesile oluyor. İşte tam da bu bağdan ötürü rakiplerimizden ayrılıp fark yarattığımızı düşünüyorum.

Bildiğimiz kadarıyla çok geniş bir müşteri yelpazesine sahipsiniz…
DGR, Türkiye’nin en büyük firmalarına hizmet veren bir grup.  Ana iş kolu temizlik olmasına karşın hizmet sunduğu büyük kuruluşların adeta çözüm ortağı durumunda. 
 

GALATA

Yukarı