Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

TEMİZLİKTE AKILLI VE SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇÖZÜMLER

12.06.2017 - 13:46

Sealed Air Pazarlama Müdürü Ozan Muslu, Sealed Air’in Diversey Care iş birimi olarak, temizlik ve hijyen alanında akıllı ve sürdürülebilir çözümleriyle öncü olduklarını vurguluyor.

Sealed Air Pazarlama Müdürü Ozan Muslu, Sealed Air’in Diversey Care iş birimi olarak global inovasyonları ve hizmet tecrübesiyle, 30 yılı aşkın süredir Türkiye pazarında daha iyi hissettiren, tat veren ve daha iyi işleyen yeşil bir dünya yarattıklarını belirtti. Son 10 yılda geldikleri noktada, günümüzün en büyük sosyal ve çevresel zorlukları karşısında müşterilerinin sürdürülebilirlik hedeflerini gerçekleştirmelerine katkıda bulunarak, global çapta yaklaşık 6,8 milyar dolar ciroya ulaştıklarını kaydeden Muslu, “Geniş portföyümüz, Diversey markalı temizlik ve hijyen çözümleri ile Taski markalı zemin temizlik ve bakım makinelerini içeriyor. Yaklaşık 23 bin çalışanımız ile 171 ülkede müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

TEMİZLİĞİN İNTERNETİ PLATFORMU
Sealed Air’in iş birimi Diversey Care olarak, temizlik ve hijyen alanında akıllı ve sürdürülebilir çözümleriyle öncü olduklarını vurgulayan Muslu, “Yeni teknolojiye entegre olmuş servis ve sistemlerimizle, verimliliği artırıyor diğer yandan gıda güvenliği ve enfeksiyon sorunlarıyla başa çıkıyoruz. Özellikle global çapta yürüttüğümüz Temizliğin İnterneti (Internet of Clean) platformu ile hizmet verdiğimiz tüm alanlarda teknolojiyi de hayatımızın bir parçası haline getiriyoruz. Internet of Clean,  takip edilebilir ve yenilikçi sistemler ile hijyen konusunda teknolojik devrim yaratan bir platform. Ürün ve sistemlerimizi bu platform ile destekleyerek, su ve enerji tasarrufu sağlıyor, satın alma aşamasından kullanıma kadar kesintisiz bir izlenebilirlik sağlayarak müşterilerimizin verimliliğini artırıyoruz. Böylelikle, yalnızca işletmelerin marka imajını korumaya ve geliştirmeye yardımcı olmakla kalmıyor, çevreyi de koruyarak temizlik endüstrisinde fark yaratıyoruz” diye konuştu.  

“YAPTIĞIMIZ HER İŞİN TEMELİNDE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YATIYOR”
Muslu, sözlerine şöyle devam etti: “Sürdürülebilirlik konusunda bir seçeneği olan son nesil olduğumuza inanıyoruz, dolayısıyla  yaptığımız her işin temelinde sürdürülebilirlik yatıyor. Son yıllarda, sektörün de bu yönde geliştiğini görüyoruz. Sadece kendi karbon ayak izimizi azaltma yolundaki çalışmalarımızın değil, müşterilerimizin de aynı şekilde sürdürülebilir bir ekonomide başarılı olmalarına yardımcı olan çözümlerimizin de takdir görmesi bizim için oldukça gurur verici. 
Değer katma odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin kendi müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken farklılaşmaları ve operasyonel mükemmelliğe ulaşmaları için destek oluyoruz. Bu noktada, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, sürekli inovasyon anlayışımız ve hiç bitmeyen işbirliğimiz ile sektörde lider konumunda yer alıyoruz.”

GALATA

Yukarı