Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

TESİS YÖNETİMİ TEMEL BİR İHTİYAÇ

10.05.2017 - 13:43

Master Servis Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Akar, günümüzde  tesis yönetiminin temel bir ihtiyaç haline geldiğine işaret ederek, “Burada en önemli unsur; bu ihtiyaçları doğru anlayarak, doğru bir hizmet sunabilmek” dedi.

Master Servis Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Akar, 360 derece tesis yönetiminde temizlik yönetiminden, koruma ve güvenlik yönetimine, haşere Pes Kontrolden peysaja, congierge’dan teknik altyapı işletimine kadar pek çok konuda hizmet bulunduğunu söyleyerek, “Master Servis olarak bu hizmetlerin tümünü sağlıyoruz. Bizden hizmet alan müşterilerimize, bu hizmetleri bir arada verebildiğimiz gibi, tercihe bağlı olarak, ayrı ayrı da servis sağlayabiliyoruz. Ayrıca, tesis yönetimi konusunda bütçelerini efektif kullanabilmeleri adına danışmanlık yaptığımız müşterilerimiz de yer alıyor” dedi. 
Tamamen Kalite Yönetim Sistemleri ve İş Güvenliği uygulamalarıyla hareket ettiklerine değinen Akar, “Diğer yandan kimyasal ürün seçimlerimizdeki hassasiyetimiz ve dünya standartlarındaki çevreyi ve yaşanılan ortamı koruyan yöntem ve tekniklerimizle modern tesis yönetim hizmetlerimize devam ediyoruz” diye konuştu.

BUTİK HİZMET ANLAYIŞI
Günümüzde  tesis yönetiminin temel bir ihtiyaç haline geldiğine işaret eden Akar, “Burada en önemli unsur; bu ihtiyaçları doğru anlayarak, doğru bir hizmet sunabilmek. Master Servis olarak butik hizmet anlayışı ile tamamiyle durumsal yaklaşım sergiliyoruz. 7 gün ve 24 saat boyunca ulaşılabilirliğimiz, herhangi bir konuda hemen çözüm üretebilme kapasitemiz ve iletişimi her zaman önde tutmamız dolayısıyla sektördeki diğer firmalardan farklıyız. Bunu hizmet verdiğimiz müşterilerimizden duymak başlı başına bir değer. Master Servis, her zaman insanı temel alır. Örneğin, bize bir referans talebi geldiğinde öncelikle  biz sahadaki personellerimizden bilgi almalarını öneriyoruz” şeklinde konuştu.
Akar, sözlerine şöyle devam etti: “Sahip olduğumuz gelişmiş teknolojiye sahip zengin makine-ekipman kapasite ve parkımızla dünya standartlarında modern tesis yönetim anlayışı sunuyoruz. Temizlikte hijyenin oldukça önemli olduğu değişik büyüklük ve özelliklerdeki işletmelerin tüm yaşam koşullarına ve beklentilerine uygun hizmet yönetimimizi, tüm kademelerdeki uzman çalışan kadromuz ile dünya çapında kullanılan en gelişmiş teknolojileri ülkemizde uyguluyoruz.”
Dünyada artık tesis yönetiminin temel bir ihtiyaç haline geldiğini ifade eden Akar, “Alışveriş merkezleri, ofis/plaza, site, rezidans, toplu konut, hastane ve oteller gibi pek çok tesis için olmazsa olmaz bir hizmet bu. Elbette ülkemizde bu hizmeti sağlayan pek çok küçük ve büyük ölçekli firma var. Ancak, deneyim ve tecrübe bu sektörün olmazsa olmazı. Tesis yönetim hizmetinin çok fazla detayı var. Tüm detaylara hakim olmak belli bir zaman ve tecrübe isteyen bir konu kuşkusuz. O nedenle firmalar tesis yönetimi konusunda seçim yaparken öncelikle tecrübeyi dikkate alıyorlar. Biz de Master Servis olarak tesis yönetimi konusunda 30 yıla yaklaşan bir tecrübe ve uzman bir kadroyla hizmet etmeye devam ediyoruz” dedi. 

yurtiçi

Yukarı