Ana içeriğe atla

GALATA TAŞIMACILIK

Zeminler için hızlı ve ekonomik temizlik çözümü

16.11.2016 - 18:20

Alman temizlik devi Karcher, çok amaçlı ve uzman zemin otomatlarıyla fark yaratmaya devam ediyor. Yüksek temas basıncı ile düz olmayan zeminleri de kolaylıkla temizleyebilen zemin otomatları, temizlikte profesyonel çözüm arayanlar için sunduğu yenilikçi ürünlerle öne çıkıyor.

İhtiyaca göre farklı boyutlarda ve işlevlerde geniş bir ürün yelpazesi sunan Karcher, süpermarketlerden alışveriş merkezlerine, otoparklardan lojistik merkezlerine kadar bütün geniş alanlarda profesyonel dünyanın tüm temizlik ihtiyacına yönelik çözümler sağlıyor.

ARKADAN İTMELİ ZEMİN OTOMATLARI
Süpermarket gibi yoğun sirkülasyonun yaşandığı alanlarda hızlı temizlik fırsatı sunmasıyla ön plana çıkan arkadan itmeli zemin otomatları, 100 m²’den büyük alanlarda paspasa göre daha ekonomik temizlik de sağlıyor. Zemin temizliği için modeline göre 1000 m²’den 2500 m²’ye kadar alanlarda temizlik çözümü sunan temizlik otomatları, en zorlu görevlerde kullanım esnekliği sağlarken, performanslarıyla da dikkat çekiyor.
Karcher’in zemin bakımı için kullanıcılarının beğenisine sunduğu otomatlar, geleneksel temizlik yöntemlerine güçlü bir alternatif olarak öne çıkıyor. Ürün modeline göre hafifliği ve sessiz çalışmasıyla fark yaratan zemin bakım otomatları, eko verimlilik modlarıyla da enerji tasarrufu sağlıyor ve ekonomik bir çözüm sunuyor.

AYAKTA BİNİCİLİ ZEMİN OTOMATLARI
Pratik fonksiyonlarıyla kullanım kolaylığı sağlayan ayakta binicili tip zemin otomatları, iticili tip makinelerin hareketliliği ile binicili makinelerin hızını birleştiriyor. Yüksek manevra kabiliyeti ve hıza sahip ayakta binicili zemin otomatları, yoğun kullanılan ve dar alanlarda, pratik ve hızlı bir temizlik imkanı sağlıyor. 

İDEAL BİNİCİLİ ZEMİN OTOMATLARI
Otopark benzeri geniş alanlar için ideal olan zemin otomatları, büyük ve elle yönlendirilen makinelere konforlu bir alternatif olarak ön plana çıkıyor. 1500 m²’den büyük alanlarda kullanılabilen otomatlar, genişletilmiş tank kapasiteleriyle uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. Modeline göre 12 bin m²’ye kadar çıkan geniş alanlarda etkili bir temizlik sağlayan bu makineler, kompakt tasarımının sağladığı manevra kabiliyetiyle de en dar alanlarda bile üstün performans gösteriyor.

GALATA TAŞIMACILIK

Yukarı