Ana içeriğe atla

autorola

Turizm

İSTANBUL GÖNEN HOTEL, TURİZMDEKİ HİZMETLERİNİ EN ÜST DÜZEYE TAŞIDI

11.08.2020 - 17:37

Misafirlerine en iyi konaklama ve misafir ağırlama deneyimi yaşatan İstanbul Gönen Hotel, ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ ile turizm sektöründeki hizmetlerini en üst düzeye taşıdı. İstanbul Gönen Hotel, “Konaklama tesisleri ve tesisler bünyesinde yer alan yeme ve içme ünitelerinde pandemi süresince uygulanacak COVID- 19 ve hijyen uygulamaları değerlendirme kriterleri” kapsamında istenen kriterleri yerine getirerek, sertifikayı almaya hak kazandı.

ANTALYA'YA İLK GÜN 23 BİN RUS TURİST TATİLE GELDİ

11.08.2020 - 09:03

Rusya'dan Antalya'ya ilk gün 70 uçuş gerçekleşirken, 22 bin 934 Rus turist tatile geldi. Bunun yanında Ukrayna, Almanya, Makedonya, Moldova, Belarus, Sırbistan, İsviçre, Fransa, Avusturya, İsveç ve Danimarka'dan 139 uçuş ile 35 binden fazla turist Antalya'ya geldi. Antalya’ya gelen turist sayısı son 5 günde 100 bini aştı.

80 BİN OTEL ÇALIŞANI EĞİTİME KOŞTU

17.06.2020 - 09:13

TÜROB, ECOLAB ile bugüne kadar yakından sürdürdüğü işbirliğinde yeni bir boyuta geçiyor; Ecolab’ın sahibi olduğu, dünyanın en büyük ve en yaygın online eğitim şirketlerinden biri olan Lobster Ink ile yeni bir işbirliğine gidiyor. İki kuruluşun ortak projesi olan ‘Online Personel Eğitimleri’nden 80 bine yakın otel çalışanı faydalanacak. TÜROB Başkanı Müberra Eresin, ECOLAB’ın Lobster Ink projesini hayata geçirerek turizm sektörünün yaşadığı en zor dönemde sektöre büyük bir destek verdiğini, bunun son yılların en önemli sosyal sorumluluk projesi olarak tanımlanabileceğini belirtti.

ÖNCE DÜĞÜN SONRA TURİST

12.06.2020 - 08:58

Turizm sektöründe koronavirüs tedbirlerinin gevşetilmesiyle hareketlenme yaşanıyor. Bazı kıyı otelleri henüz yabancı turist gelişleri netleşmese de yerli turistle sezonu açarken, şehir otelleri düğün ve küçük katılımlı organizasyonlar için yeniden talep almaya başladı.

Subscribe to Turizm

autorola

Yukarı