Ana içeriğe atla

aaa

Turizm

IZAKA’DA RAMAZANA ÖZEL LEZZETLER

10.05.2019 - 10:08

EŞSİZ BOĞAZ MANZARASI VE ZENGİN MUTFAĞIYLA İSTANBUL’UN EN SEÇKİN MEKANLARINDAN OLAN IZAKA RESTAURANT, RAMAZAN BOYUNCA 
TÜRK VE OSMANLI MUTFAĞININ EN ÖZEL LEZZETLERİNİ MİSAFİRLERİYLE BULUŞTURUYOR.

İFTARIN BEREKETİ VE LEZZETİ WISH MORE HOTEL İSTANBUL SOFRALARINDA

10.05.2019 - 10:05

Wish More Hotel İstanbul, ramazan ayı süresince birbirinden zengin iftar menüleriyle misafirlerini ağırlıyor. Misafirlerini ister münferit ister grup olarak bereketli ramazan sofralarına davet eden beş yıldızlı otel, maharetli şeflerinin hazırladığı 4 farklı menüyle geleneksel tatlardan modern lezzetlere uzanan geniş bir yelpazede iftar seçenekleri sunuyor.  

MANESOL HOTELS, 4 ÖZEL İFTAR MENÜSÜYLE RAMAZANA HAZIR

10.05.2019 - 10:03

Manesol Hotels Satış Müdürü Hande Katmer: “Deneyimli şefimiz Yaşar Demirel ile birlikte yaklaşan ramazan için 4 adet özel iftar menüsü hazırladık. Keyifli ve lezzetli iftar programları için herkesi otellerimize davet ediyoruz.”

BEŞYILDIZ OTEL EKİPMANLARI EN İYİ MARKALARI TEDARİK EDİYOR

14.03.2019 - 14:50

BEŞYILDIZ OTEL EKİPMANLARI LİMİTED ŞİRKETİ SAHİBİ OZAN ARSLAN: “OTEL MÜŞTERİLERİMİZE ISITMA-SOĞUTMA SİSTEMLERİ, MİNİBAR, TV, SAÇ KURUTMA MAKİNASI, PARA KASALARI GİBİ ÜRÜNLERİN SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYOR, SEKTÖRÜNDE EN İYİ MARKALARI TEDARİK EDEREK TÜRK TURİZMİNE HİZMET VERİYORUZ.”

MİSAFİRLERİMİZE EŞSİZ DENEYİMLER EŞLİĞİNDE HİZMET VERİYORUZ

14.03.2019 - 14:42

RADISSON BLU HOTEL & SPA ISTANBUL TUZLA SPA SATIŞ MÜDÜRÜ KÜRŞAT KÜTÜK: “SPA’MIZDAN YARARLANAN TÜM MİSAFİRLERİMİZE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÜST DÜZEYDE HİSSETTİRİYORUZ. OTELİMİZDE AĞIRLADIĞIMIZ TÜM MİSAFİRLER SPA ISLAK ALANLARIMIZI, AÇIK HAVUZUMUZU VE FITNESS MERKEZİMİZİ ÜCRETSİZ KULLANABİLİYOR.”

LIONEL HOTEL ISTANBUL TEKRAR TEKRAR TERCİH EDİLİYOR

14.03.2019 - 14:35

LIONEL HOTEL ISTANBUL YÖNETİM KURULU ÜYESİ DEMET UĞUR: “YABANCI MİSAFİRLERİMİZİN SAYISI VE ÇEŞİTLİLİĞİ SÜREKLİ ARTIYOR. İÇ PAZARDA DA ‘REPEAT GUEST’ DEDİĞİMİZ TEKRAR EDEN MİSAFİRLERİMİZ HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYOR. BU DA BİZİ MUTLU EDİYOR.”

Subscribe to Turizm

arf

Yukarı