Ana içeriğe atla

aaa

ANITTA HOTEL ÇORUM VE ÇEVRESİNE DEĞER KATIYOR

19.12.2018 - 13:48

ANITTA HOTEL GENEL MÜDÜRÜ HASAN ÖZER GÖKMEN: “BULUNDUĞUMUZ BÖLGEDE MİSAFİRLERİMİZİN İŞ VE SOSYAL HAYATINA EN MODERN, EN KAPSAMLI VE EN DONANIMLI OTEL OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ. ÇORUM’UN TANITIMINA DA KATKIDA BULUNUYORUZ.” 

Çorum ve çevresine ekonomik ve konfor olarak çok büyük katkılarda bulunan Anitta Hotel Genel Müdürü Hasan Özer Gökmen, sorularımızı yanıtladı.  

Öncelikle otelinizden kısaca bahsedebilir misiniz?
Tarihi Turban Otelleri zamanına kadar giden otelimiz, 2018’de yeniden tasarlanarak 5 yıldızlı hizmet vermeye başladı. 148 standart, 22 triple oda, 2 bedensel engelli odası, 31 sigara içilmeyen, 4 suit, 3 junior suit, 2 connection suit, 2 balayı suiti, 2 king suit olmak üzere toplam 216 oda, 532 yatak kapasitesine sahip.  Otelimizin üst katında çok nezih bir a’la-carte restaurantımız (Roof Restaurant & Bar) canlı müzik eşliğinde faaliyet gösteriyor. Yaşam Club bölümümüz, misafirlerimize kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, vitamin bar, yüzme dersi, Türk hamamı, Fin hamamı, fitness center, SPA merkezi, güzellik merkezi, sauna, solaryum, jakuzi, masaj, cilt bakımı, manikür, pedikür, laser epilasyon, pasif jimnastik, Infrasnella, vakum masajı hizmetleri ile faaliyet göstermekte. Anitta Yaşam Club’da uzman ekibimiz ve sağlık personelimizle de en iyi hizmeti sunmaya gayret göstermekteyiz. Ayrıca oyun salonumuzda bilardo, bowling, langırt, elektronik dart ve masa oyunları bulunmaktadır.

Oteliniz Çorum ve çevresinde turizmin gelişmesi adına ne tür katkılarda bulunuyor? 
Bulunduğumuz bölgede misafirlerimizin iş ve sosyal hayatına en modern, en kapsamlı ve en donanımlı otel olarak hizmet vermekteyiz. Kongre, toplantı ve düğün organizasyonlarında iddialıyız. Firma olarak bölgenin en önemli kongre ve toplantı faaliyetlerini biz karşılamaktayız. Bunun yanında bulunduğumuz bölgenin reklam, tanıtım çalışmalarına katkıda bulunuyoruz. 

Çorum ve çevresindeki doğal güzelliklerden bahsedebilir misiniz? Gelen misafirler hem otelinizde konaklayıp hem de nereleri gezebilirler?
Boğazköy-Hattuşa, Alacahöyük ve Ortaköy-Şapinuva, Çorum’un tarih turizmini oluşturmaktadır. İlimizde tarih turizmi yanında yayla turizmi, av turizmi, kongre turizmi, trekking ve bisiklet turizmi yapılması için uygun ortamlar bulunmaktadır. Hitit dönemine tarihlenen Boğazkale, Alacahöyük ve Ortaköy’ün yanı sıra merkez ilçe ve Hacıhamza beldesindeki tarihi doku ve eserler, Çorum Müzesi, Ortaköy İncesu Kanyonu, Bayat, Kargı ve İskilip ilçelerinde bulunan yaylalar turistler için cazibe merkezleridir.

Düğün, toplantı, kongre ve konferanslara yönelik salonlarınızdan ve kapasitelerinden bahsedebilir misiniz?
Otelimiz, çeşitli aktivitelere ev sahipliği yapabilecek seviyede ortalama 2 bin 500 kişilik kapasiteye ulaşan 4 adet toplantı, 2 adet balo salonu ve 80 kişilik sinema salonuna sahiptir. Ses ve ışık sistemleri, diğer teknik ekipmanlar, salonların genişliği ve yüksekliği, konusunda uzman ve güler yüzlü personel, kaliteli hizmet ve misafir memnuniyeti konusunda ayrıcalığımızı net şekilde ortaya koymaktayız. Çok çeşitli aktiviteleri gerçekleştirebileceğiniz salonlarımız tiyatro düzeni, sınıf düzeni, U düzen veya T düzen şeklinde tasarlanabilmektedir. 4 metre yüksekliğe sahip olan salonlarımız uygun alt yapısı sayesinde her türlü teknik ekipmanla desteklenebilmektedir.

arf

Yukarı