Ana içeriğe atla

arf

“Asya yakasının vazgeçilmez alternatifiyiz”

13.02.2018 - 14:24

Crowne Plaza İstanbul Asia, 5 yıldızlı otellerin genellikle Avrupa yakasında bulunduğu megakentin Anadolu tarafında önemli bir hizmet veriyor. Pazarlama Müdürü Songül Alkan, “Bölgenin vazgeçilmez alternatifiyiz” diyor.

Crowne Plaza İstanbul Asia hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz? 
Otelimiz İstanbul’un Asya yakasında, Pendik’te, kentin sanayi bölgesinin kalbinde yer alıyor. Anadolu yakasının en büyük outlet alışveriş merkezi ve eğlence alanlarının yer aldığı Viaport’a yürüme mesafesindeyiz. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na sadece 5 kilometre uzaklıkta olan otelimiz, hem iş hem de gezi amaçlı seyahat eden konuklara çok uygun bir konum sunuyor. Otelimiz sanayi bölgesi, Tuzla Tersanesi ve Gebze’ye sadece 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Konuklarımızın rahat ulaşımı için ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı’na belirli saatlerde ücretsiz servis hizmeti veriyoruz.

Sunduğunuz hizmetler neler? 
Crowne Plaza İstanbul Asia, 336 adet geniş ve şık dekorasyonlu konuk odaları sunuyor.  Misafirlerimiz farklı türdeki odalarımızı rahatlıkla keşfederken Serenita Fitness & Spa’da günün yorgunluğu ve stresinden arınıyorlar. Fitness & SPA’mız 3 bin 500 metrekarelik bir alanı kaplıyor. Ayrıca, toplam 10 bin metrekarelik toplantı ve etkinlik alanımız var. Otelimiz, 2 balo ile 26 toplantı odasında 2 bin kişiye kadar konuk ağırlamaya hazır.

Otelinizin etkinlik ve toplantı alanlarının özelliklerinden, sahip olduğu teknolojilerden kısaca bahseder misiniz?
Topkapı Salonu’muz İstanbul’daki en büyük kolonsuz balo salonlarından biri. Özellikle tır, araç lansmanları ve fuarlar için uygun altyapıya sahip. Toplantı salonlarımızın tümü lobi katında konumlandırılmış ve gün ışığı alacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca tüm toplantı alanlarında ücretsiz, yüksek hızlı internet erişimi ve modern teknik ekipman kullanılmaktadır. Zengin coffee break sunumumuz ve hızlı servisimiz, misafirlerimizi cezbeden ve otelimizi daha sonra da tercih etmelerini sağlayan ayrıcalıklardır. 

Otelinizde konaklayan misafir profili kimlerden oluşuyor?
Otelimiz sanayi bölgeleri, tersane, havalimanı lokasyonlarında bulunduğu için daha çok iş seyahati gerçekleştiren misafirlere hizmet vermektedir. Hafta sonları ise gerçekleştirdiğimiz düğün organizasyonları ile bölgenin vazgeçilmez alternatifi olmaya devam etmekteyiz. 

arf

Yukarı