Ana içeriğe atla

aaa

CVK SAFIRA SPA& FITNESS YAZA ÖZEL AVANTAJLAR SUNUYOR

15.08.2018 - 16:57

ÜÇ FARKLI MASAJDAN OLUŞAN “UZAK DOĞU ESİNTİSİ” PAKETİ İLE CVK SAFİRA& FITNESS ÇOK ÖZEL BİR İNDİRİM FIRSATI SUNUYOR. AYRICA SPOR TUTKUNLARINA YÖNELİK 31 AĞUSTOS’ A KADAR YAPILAN YILLIK FITNESS ÜYELİKLERİ İÇİN DE AVANTAJLI PAKETLER BULUNUYOR.

8 bin 500 metrekarelik alanıyla İstanbul’un en büyük otel spa&fitness merkezi olan, CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul bünyesinde hizmet veren CVK Safira Spa&Fitness, hayatı sağlıklı yaşamak isteyenler ve şehir hayatının yorgunluğunu üzerinden atıp yenilenmek isteyenler “Uzak Doğu Esintisi” masaj paketi sunuyor. Bali, Thai ve Lomi Lomi masajlarından oluşan paket Ağustos sonuna kadar yüzde 45 indirim ile sunuluyor. Bali Masajı vücudunuzdaki kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırarak enerji merkezinizi dengelerken; Thai masajı kaslardaki gerginliği azaltarak stres seviyenizi düşürüyor. Sıcak yağlarla yapılan Lomi Lomi masajı ise ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirmeye yardımcı oluyor. 31 Ağustos tarihine kadar, bin 120 TL yerine 615 TL’den satışa sunulan Uzak Doğu Esintisi paketindeki masajlar, yıl sonuna kadar kullanılabiliyor.

ÇOK ÖZEL AYRICALIKLAR…
Ulaşım kolaylığı, her biri alanında uzman eğitmenlerin yer aldığı, kapsamlı alanları ve ekipmanlarıyla sporseverlerin buluşma noktası haline gelen CVK Safira Spa&Fitness  üyelikleri için de özel avantajlar bulunuyor. 31 Ağustos 2018 sonuna kadar yapılan bir yıllık üyeliklerin bir ayını, iki yıllık üyeliklerin ise iki ayını CVK Safira Spa & Fitness hediye ediyor. Formda kalmak isteyenlere bu ayrıcalıklar sunulurken, üyelik kapsamında seçilen paket tercihine göre 2 adet masaj, 10 adet PT (bireysel özel ders) ve ücretsiz üyelik dondurma imkanları da yer alıyor.

xdfdfdg

arf

Yukarı