Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Divan İstanbul Asıa Otel’de konforlu toplantı olanakları

09.11.2017 - 10:21

Divan İstanbul Asia Otel’in iş konseptine uygunluğunu anlatan Otel Müdürü Merve Kadıoğlu Sönmez,  otellerine iş toplantıları için gelen müşterilere sundukları hizmetlerden bahsetti.

İş toplantıları için yapılan seyahatlerde konuklarına daha çekici hizmetler sunmak için çoğu uluslararası otel markası yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Peki, sizin buna yönelik yatırımlarınız nelerdir? 
Balo ve toplantı salonları, lobby katının üst katında konaklama odalarından ayrı olarak konumlandırılmıştır. Birbirinden farklı metrekarelerde düzenlenen toplantı salonları farklı büyüklükte toplantı gruplarına hizmet verebiliyor. Fuaye alanı gün ışığı almaktadır. Odalardan ayrı katta olması sebebiyle akşam davetlerinde ses problemi yaşanmamaktadır. Bölünebilir balo salonu 765 metrekare gün ışığı alan, kolonsuz yapısı, kendisine ait terası ile keyifli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Tam donanımlı kullanıcı dostu teknik yapısı ve dijital bilgilendirme ekranları ile misafirlerine konforlu toplantı geçirmelerini sağlıyor. Usta şeflerimizin hazırladığı eşsiz Divan lezzetleri de bizi rakiplerimizden öne çıkarıyor. 

Bizlere toplantı salonlarınızın kapasiteleri ve özellikleri noktasında da bilgiler verir misiniz?
Divan İstanbul Asia, en büyüğü 765 metrekare gün ışığı alan, kolonsuz balo salonu ve 51 metrekareden 132 metrekareye kadar toplamda 10 toplantı salonu ile hizmet vermektedir. 
Geniş toplantı salonlarınızın yanı sıra masaj salonlarınız, buhar odalarınız, lokasyon özelliğiniz gibi müşteriyi ayrıcalıklı kılacak hizmetlerinize kısaca değinir misiniz?
Nerolie Fitness & Spa merkezimiz otel bünyemizde hizmet vermekte olup, bin 300 metrekare alandan oluşuyor. Misafirlerimizin güne başlamadan ve gün bitiminde yorgunluklarını atabilmeleri için 06:30 – 22:30 saatleri arasında hizmet veriyor. Spa merkezimizde kapalı yüzme havuzu, geleneksel Türk hamamı, buhar odası, yağmur odası ve jakuzi bulunuyor. Balili terapistler tarafından uygulanan 50 dakikadan 90 dakikaya kadar farklı masajlar ile misafirlerimizde bedensel ve zihinsel dinginlik sağlanıyor.. 

Otellerin en önemli alanlarından biri de yeme-içme... Peki, otelinizin mutfağından bizlere kısaca bahseder misiniz? 
Otelimizde 2 a la carte ve 1 banket restoranı bulunuyor. Müşterilerimiz roof katında yer alan Turkuaz restoranımızda adalar manzarası eşliğinde Divan’ın eşsiz lezzetlerini keşfetme imkanı buluyor. Toplantı gruplarımıza özel farklı toplantı paketi alternatifleriyle bütçelerine uygun farklı içerikler ile hizmet veriliyor. Ayrıca toplantıya katılan misafirler, toplantı sonrasında restoranımızdan özel indirim haklarına sahip oluyor.

GALATA

Yukarı