Ana içeriğe atla

aaa

DÜĞÜN, BALAYI VE TATİL İÇİN İDEAL: BOYALIK BEACH HOTEL & SPA ÇEŞME

10.04.2019 - 14:06

BOYALIK BEACH HOTEL & SPA ÇEŞME GENEL MÜDÜRÜ ORHAN BELGE: “YEŞİL YILDIZ, MAVİ BAYRAK, YEŞİL ANAHTAR BELGELERİ İLE TAÇLANDIRILMIŞ OTELİMİZDE DÜĞÜN VE BANKET ORGANİZASYONLARI İÇİN KAPALI VE AÇIK ALANLARIMIZ MEVCUT. BALAYI ÇİFTLERİNE UNUTAMAYACAKLARI BİR TATİL VAAT EDİYORUZ.”

Boyalık Beach Hotel & SPA Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, yeni sezon öncesi sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle Boyalık Beach’in yeni sezon hazırlıklarıyla ilgili bilgi verebilir misiniz? Yeni sezona nasıl hazırlanıyorsunuz? Ne tür yenilikler yapıyorsunuz?
Yeni sezona çim alan çalışmaları ve alanın yenilenmesi kapsamında başlamış bulunmaktayız. Her yıl periyodik olarak bu bakım ve yenilenme çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Alanın yapı değerlendirmesi, banket kurulumları için gerekli ölçülerin sağlanması gibi yenilenmeler yapılmaktadır.

Baharın gelmesiyle birlikte düğün sezonu da açılıyor. Otelinizin düğünlere yönelik mekânlarından (açık hava ve salon olarak) ve özelliklerinden bahsedebilir misiniz? 
Otelimizde düğün ve banket organizasyonları için kapalı alanda toplantı salonlarımız, açık alan olarak denize sıfır konumda çim alanlarımız mevcuttur. Çim alanda bin metrekare alanla maksimum 450 kişilik organizasyonları destekleyebilmekteyiz. Kapalı alan olarak da 326 metrekare alanla maksimum 220 kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapmaktayız. 

Düğün konseptleriniz ve menülerinizle ilgili bilgi verebilir misiniz?
Konsept olarak misafirlerimize sunduğumuz alan denize sıfır çim alan özelliğinde olduğu için geniş bir perspektifte hizmet verebilmekteyiz. Alanımız doğal dokusu sayesinde misafirlerimizin tercih edeceği doğrultuda tüm konseptlerin uyarlanmasına imkan tanımaktadır. Türk ve dünya mutfağından pek çok nadir örnekleri harmanlayan birbirinden zengin menülerimizle misafirlerimize eşsiz lezzetleri geniş bir yelpazede sunuyoruz. Bu noktada misafirlerimizin fikirleri ve istekleri doğrultusunda da gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

Balayı ile ilgili kampanyalarınız ve sürprizlerinizle ilgili bilgi alabilir miyiz?
Otelimizde gerçekleşen organizasyonların yıl dönümünde çiftimizi anılarını tazelemek üzere misafir etmekteyiz. Balayı çiftlerine özel konseptlerimizle misafirlerimize unutamayacakları bir tatil de vaat etmekteyiz.

Genel olarak otelinizin lokasyonundan ve sahip olduğu (manzara, plaj, oda sayısı, mimari yapı, otopark vs…) özelliklerden bahsedebilir misiniz?
Otelimiz Çeşme merkeze 2, Alaçatı’ya 7 kilometre mesafededir. Konum itibari ile eşsiz bir mevkide yer alan bir tesis özelliğindedir. Denize sıfır bir oteldir ve 253 oda kapasitesindedir. 120 metre uzunluğunda ince kum plajıyla misafirlerine unutulmaz bir deniz keyfi sunmaktadır. Yeşil Yıldız, Mavi Bayrak, Yeşil Anahtar belgeleri ile taçlandırılmış bir tesistir. 

arf

Yukarı