Ana içeriğe atla


BANNER

Düğün organizasyonlarında kişiye özel hizmetler

09.10.2019 - 15:24

Akgün İstanbul Hotel Genel Müdürü Ali Akgün: “Misafirlerimizin Akgün İstanbul Hotel’i tercih etmelerindeki en önemli özelliğimiz sahip olduğumuz güler yüzlü hizmet anlayışımız.”

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel olarak düğün paketlerinizden bahseder misiniz?
Düğün paketlerimizi yemekli ve kokteyl olarak sunmaktayız. Bu paketlerin içerisinde, balayı süitinde konaklama, kahvaltı, gelin ve damat aileleri için hazırlık odaları, zengin süsleme içeriği, ses ve ışık sistemi, düğün pastası ve menü tadımı gibi hizmetlerimiz yer almaktadır.

Müşterilerin sizden nasıl talepleri oluyor? Gelin ve damada nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?
Düğün organizasyonlarında misafirlerimizin talepleri, düğün öncesinden bitimine kadar olan süreçte, özel günleri için hayal ettikleri tüm detayları planlamak istemektedir. Bu süreçte, kendileri ile özel olarak ilgilenen profesyonel ekibimiz, davet salonu hazırlıkları, salon dekorasyonu ve aksesuarları, menü içerikleri ve tadımı, davet akışı, düğün davetiyesi, nikah şekeri, çiçek-süsleme, organizasyon firmaları, kuaför, organizasyon firmaları, müzik ve fotoğraf- video gibi tüm konularda kişiye özel çalışmaktadır.

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın nasıl özellikleri var?
Toplamda 8 adet çok amaçlı salonlarımızın içinden 4 adetinde ve bunlarla birlikte havuz başında, 500 kişiye kadar banket ve 850 kişiye kadar kokteyl düzeni olarak düğün davetlerini gerçekleştirebiliyoruz.
Salon dekorasyonu, farklı alternatiflerde masa süslemeleri, ses ve ışık sistemi, davetin video gösterimin yapıldığı canlı yayın perdeleri, çocuk oyun alanı, karşılama kokteyli alanı, hazırlık odaları gibi özelliklere sahiptir.
Düğün davetleri dışında, nişan, sünnet, kına, doğum günü, baby shower, mevlüt, toplantı, seminer, fuar, lansman gibi tüm organizasyonlar için hizmet verebilmekteyiz. 

Düğün konseptleri nasıl belirleniyor?
Düğün konseptlerini belirlemek için çalışan ekibimiz, düğün öncesinde çiftlerimiz ile birebir görüşmeler yaparak kişiye özel istekler, talepler ve beklentilerine göre her organizasyonu planlamakta ve tüm daveti bu istekler doğrultusunda gerçekleştirmek için son anına kadar ilgilenmektedir. 

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar?
Misafirlerimizin Akgün İstanbul Hotel’i tercih etmelerindeki en önemli özelliğimiz sahip olduğumuz güler yüzlü hizmet anlayışımız. Geniş kapsamlı ve uzman kadrosu ile mutfağımız, menülerimizin lezzeti, profesyonel servis ekibimiz, ve uzun yıllardır sürekli kendimizi geliştirmemiz, en özel günleri için bizi tercih eden misafirlerimizin memnun ayrılmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple, düğün organizasyonunu yaptığımız çiftlerimizin bebek mevlüdü ya da sünnet organizasyonu gibi tüm davetlerini Akgün İstanbul Hotel’de gerçekleştirmeleri bizlere duydukları güvenden kaynaklanmaktadır. Bunlara örnek olarak, 1990 senesinden beri hizmet verdiğimiz için, o yıllarda sünnetini veya mevlüdünü yaptığımız insanların bugünlerde de nişan veya nikahına ev sahipliği yapmamız bizleri çok gururlandırıyor, seneler geçse de, tercih sebebi olmak bizleri çok mutlu ediyor.

arf

Yukarı