Ana içeriğe atla


BANNER

İŞ DÜNYASINI MUTLULUK TEMALI BİR KONSEPT İLE AĞIRLIYORUZ

19.09.2019 - 11:04

Business to Hapiness konsepti ile iş dünyasını standartların dışında mutluluk temalı bir konsept ile ağırladıklarını söyleyen Elite World Hotels Genel Müdürü Ünsal Şınık, “Toplantıları verimli ve keyifli etkinliklere dönüştürecek aktiviteler hazırlıyor, toplantı masalarından kahve arası ikramlarına kadar renkli ve gülümseten detaylar ekliyoruz.” dedi.
 

İş dünyasının öncelikli tercihi olmak adına nasıl avantajlarınız var?

Hayata geçirdiğimiz Business to Hapiness konsepti ile iş dünyasını standartların dışında “Mutluluk” temalı bir konsept ile ağırlıyoruz. Toplantıları verimli, eğlenceli, keyifli etkinliklere dönüştürecek aktiviteler hazırlıyor, toplantı masalarından kahve arası ikramlarına kadar renkli ve gülümseten detaylar ekliyoruz.

Tüm toplantılarda rengarenk bastırılan not defterleri kullanılırken her renkten kurşun kalemler ile toplantı masaları sıradanlıktan kurtuluyor. Birbirinden renkli ve lezzetli kahve arası ikramları toplantılara sadece lezzet katmakla kalmayıp katılımcıların yüzlerini de gülümsetiyor. İkram paketleri popcorn arabası, simit arabası, pamuk şeker arabası, sahlep sunum ünitesi, boza servis sunum ünitesi gibi farklı konseptlerde sunulurken sokak lezzetleri toplantı salonlarına taşıyarak daha samimi ve keyifli atmosferler yaratıyoruz.

Toplantı ya da farklı organizasyonlar için otelinizi tercih edecek iş insanlarının sizden nasıl beklentileri oluyor?

Günlük hayatı renklendirmek artık çalışan herkesin ortak beklentisi. Kapalı salonlarda uzun saatler süren toplantılar yapan, çok sık iş seyahatlerine giden, temposu yüksek iş insanları; toplantı saatleri dışında dinlenmek ve keyifli zaman geçirmek için farklı alternatifleri bir araya getiren çözüm ve hizmetleri sunmanızı bekliyorlar. Ayrıca toplantı esnasında konfor ve teknolojik tüm ihtiyaçlarının karşılanması onlar için çok önemli.

Toplantı salonlarınızın donanımı ve özellikleriyle ilgili bilgi verebilir misiniz?

Elite World İstanbul bin 200 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan toplam 8 toplantı salonu  , Elite World Prestige Hotel 480 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan 4 toplantı salonu,  Elite World Europe Hotel 2 bin 500 kişi kapasiteli 8 salonu, Elite World Asia bin 500 kişi kapasiteli 6 salonu, Elite World Van bin 500 kişi kapasiteli 7 toplantı salonu, Elite World Prestige 480 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan 4 toplantı ve Elite World Sapanca 3 bin kişi kapasiteli balo salonu ve farklı büyüklükteki toplantı salonları ile Elite World Hotels; son teknoloji donanıma sahip, yüksek tavanlı ve gün ışığı alan salonlarda toplantıların  ve organizasyonların verimli geçmesi için tüm profesyonel hizmetleri sunuyor.

Toplantı dışında iş insanlarının streslerini de atması adına nasıl ayrıcalıklar sunuyorsunuz?  

Toplantı saatleri arasında uygun görülen saat aralıklarında spor hocaları eşliğinde zumba plates, aerobics, uygulamalı doğru nefes alma teknikleri gibi sportif aktiviteler sunulurken “Game Arena” da, birbirinden heyecanlı PS4 ve VR oyunları ile toplantılara eğlenceli bir mola veriliyor. Konsept dahilinde toplantı sonralarında ise basketbol gibi spor etkinlikleri ile ekip ruhu güçleniyor. Spor aktivitelerinin yanında toplantı sonralarında patlamış mısır eşliğindeki sinema seansları ve Elite World Chefs eşliğinde yapılan et pişirme tekniklerinden, çikolata yapımına kadar birbirinden farklı workshopları deneyimlemek mümkün.

arf

Yukarı