Ana içeriğe atla

arf

ELİTE WORLD’DEN 120 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

29.05.2018 - 16:22

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yerel otel zinciri Elite World Hotels, 120 milyon dolarlık yeni yatırımı Elite World Asia Hotel’i hizmete açmaya hazırlanıyor. İstanbul, Van ve Marmaris’teki 6 oteliyle 16 yıldır faaliyet gösteren Elite World Hotels, İstanbul Maltepe’de ihtişamlı mimarisiyle dikkat çeken Elite World Asia Hotel’i 6 Eylül’de hizmete açacak.

Sektörün içinde bulunduğu zor dönemlerde dahi yatırımlarına ara vermeden devam eden Elite World Hotels, Anadolu yakasındaki ilk yatırımı Elite World Asia Hotel’i, yeni nesil toplantı konsepti olarak adlandırdığı “Business to Hapiness” iş modeliyle 6 Eylül 2018 tarihinde hizmete açacak.

 

Konaklama, toplantı, iş ve eğlence organizasyonları için benzersiz kalite anlayışıyla kurgulanan ve 120 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen tesiste, deniz ve adalar manzarası eşliğinde 700 yatak kapasiteli 350 konforlu oda, toplam bin 500 kişi kapasiteli balo salonu ve son teknolojiye göre dizayn edilmiş 6 toplantı salonu yer alıyor. Ayrıca 750 kişilik havuz başı etkinlik alanıyla düğün, davet, kokteyl organizasyonları için çeşitli imkânlar sunuluyor.

 

Elite World Asia Hotel

 

Elite World Asia Hotel yatırımı ile Elite World Hotels’in toplam otel sayısı 7’ye, çalışan sayısı bin 263’e, zincirin toplam yatak kapasitesi ise 3 bin 26’ya ulaştı.

 

Elite World Asia Hotel, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Viaport Alışveriş Merkezi’ne 25 dakika, Pendik Marina’ya 15 dakika, Bağdat Caddesi’ne 10 dakika uzaklıkta, Hilltown AVM’ye ise yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

 

arf

Yukarı