Ana içeriğe atla

arf

EMİTT’te Boyalık Otel’e büyük ilgi

13.02.2018 - 12:27

Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ve bu yıl 22.’si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) katılımcılar Çeşme standı’nda yer alan Boyalık Beach Otel’e büyük ilgi gösterdi.

BOYALIK BEACH OTEL BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan ve bu yıl 102 ülkeden bin 676 tur operatörünün katılımıyla bu yıl 22.’si düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) katılımcılar Çeşme standında yer alan Boyalık Beach Otel’e büyük ilgi gösterdi.

TANITIM ETKİNLİKLERİ ÜLKE TURİZMİNE KATKI SAĞLIYOR
Yürüttüğü tanıtım faaliyetleriyle ülke turizminin hareketlenmesine büyük katkı sağlayan Boyalık Beach Otel, bu yıl 22.’si düzenlenen EMİTT’te yer aldı. Üç gün süren fuar boyunca hem otelin hem de Çeşme’nin turizm potansiyelini artırmaya yönelik tanıtım faaliyetleri yürüttüklerini belirten Boyalık Beach Otel Müdürü Orhan Belge, “Boyalık Beach Otel olarak kurulduğumuz günden bu yana tanıtım faaliyetlerine büyük önem veriyoruz. Fuarlar başta olmak üzere tanıtım etkinliklerini sadece otelimizin müşteri potansiyelini artıran değil, başta Çeşme olmak üzere ülke turizmine katkı sağlayan etkinlikler olarak değerlendiriyor ve bu misyonla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu yıl da her zaman olduğu gibi dünyanın en büyük fuarları arasında yer alan EMİTT’te de yerimizi aldık ve daha ilk günden çok büyük ilgi gördük” dedi.

arf

Yukarı