Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

EN ÜST SEVİYEDE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

17.01.2017 - 11:07

HPM Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Pekgüzel, “Çalışma prensiplerimizi belirleyen en önemli etken, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak ve hizmet sonrasındaki süreçte devamlılığını korumak” dedi.

HPM olarak otel mobilyacılığında sunduğunuz çözümlerde hangi kriterlere önem veriyorsunuz?
HPM Dizayn olarak çalışma prensiplerimizi belirleyen en önemli etken, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak ve hizmet sonrasındaki süreçte devamlılığını korumak. Sektörde kaliteli ve kalıcı firma olarak anılmak, işin ilk basamağından son basamağına kadarki döngüyü iyi analiz edip, müşteriye de projesini en az onun kadar sahiplendiği algısını vermekten geçiyor.
Biz fitout olarak adlandırılan tasarımdan başlayarak anahtar teslimi iş yapan bir firmayız. Gelen talepleri müşteri bütçe ve beklentileri doğrultusunda değerlendirir, alternatif çözümler ile doğru yönlendirmeyi yapar, imalat sürecinde ise yenilenmiş ileri teknoloji ürünü makine parkımız, ulusal ve uluslararası mesleğinde söz sahibi mimar ve mühendislerden oluşan teknik ekibimiz ile yaptığımız işlere hep daha fazla değer katmayı hedefleriz.
Kurumsal ama kurumsallığın beraberinde getirdiği bürokratik algıdan uzak, istenileni, istenilen zamanda ve istenilen şekli ile yapmaya özen gösteririz.

Firmanızın 2016 yılında gösterdiği performanstan bahseder misiniz, ne gibi yatırımlara imza attınız? 2017 yılına yönelik yatırım planlarınız nelerdir?
2016 yılı kendi içinde diğer yıllardan çok ayrı olarak değerlendirilmesi gereken bir sene oldu. Bu sene, her Türk vatandaşı gibi tekrarını yaşamak istemeyeceğimiz olaylar yaşadık ve her iş kolunda olduğu gibi bizim sektörde de yaşanılan bu iç ve dış gelişmelerin yansımaları tahmin edilenden çok daha fazla hissedildi.
Turizm sektörü ile doğrudan ve dolaylı ilişkisi bulunan her iş kolunda aynı durum yaşanmıştır diye düşünüyorum. Ancak vaktinde yapılan doğru analiz ve alınan doğru kararlar ile 2015 sonunda belirlediğimiz büyüme hedefini yakalayamamakla birlikte en az hasar ile 2016 senesini bitirdiğimizi düşünüyorum.
2016 yılında bugüne kadar out-source olarak sunduğumuz akrilik uygulamalarını, kendi bünyemiz içerisinde çözmek için gerekli makine ekipman yatırımını yaparak mevcutta bulunan mobilya fabrikamızı genişlettik.
Şu an için devam eden projelerimizden olan Medical Park / Pendik-İstanbul Hastanesi’nde tüm mobilya ve kapı ürünleri dışında bulunan her türlü akrilik uygulaması da yine firmamız tarafından sağlanıyor.

Otel mobilyacılığında hangi konseptler ve trendler ön planda?
Otel mobilyalarındaki konseptler elbette ki coğrafi konum ve gelen potansiyel müşterilere göre şekilleniyor. Klasik modellerde, CNC makinelerdeki işlenmiş ahşaplar dore renklerle bezenerek tasarım harikaları yaratılıyor. Doğal ahşap kaplamalı ya da lake boya uygulamalı, sadelik ve zarafetin uyumu ile daha modern konseptler de tercih ediliyor.

yurtiçi

Yukarı