Ana içeriğe atla

FFF

EN VERİMLİ TOPLANTILAR WISH MORE HOTEL’DE YAPILIYOR

14.09.2018 - 12:03

İstanbul’un merkezindeki konumu ve sunduğu imkanlarla iş dünyasının tercihi olan Wish More Hotel Istanbul, bugüne kadar binlerce iş insanının seyahatini daha kolay ve keyifli hale getirdi. Son teknolojiyle donatılmış salonlarda toplantılar daha rahat ve verimli yapılıyor. Fitness&SPA merkezi sayesinde misafirler, toplantı dışı zamanlarda rahatlayıp dinlenebiliyor.

2016 yılında Bayrampaşa’da açılan Wish More Hotel Istanbul, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını en son teknolojiyle karşılıyor. Wish More Hotel Istanbul, toplantı ve seminerlerini gerçekleştirmek isteyen firma, dernek, oda ve benzeri kurumlar için, farklı toplantı odası ve salon seçenekleriyle hizmet veriyor. Bugüne kadar otelde kalan 147 bin misafirin yüzde 60’ı iş amaçlı konaklarken yapılan etkinlik ve organizasyonların yüzde 80’i iş dünyasına yönelikti. Wish More Otel İstanbul’u en çok tercih edenler ise tekstil sektörü çalışanları ve makinacılar oldu.

GENİŞ VE FERAH TOPLANTI SALONLARI
Otelde yeni teknolojik donanımlar sunan, 3’ü gün ışığı alan 10 toplantı odası bulunuyor. 254 metrekare genişliğinde, gerektiğinde ikiye bölünebilen konferans salonu 290 kişiye kadar katılımcıyı ağırlayabiliyor. 150 metrekare genişliğindeki fuayesi, konferans katılımcılarının networking görüşmeleri veya sohbetlerini konforlu ve rahat bir şekilde yapmalarına imkan tanıyor. 440 metrekare genişliğindeki balo salonu ise, 6,4 metrelik tavan yüksekliği ve kolonsuz tasarımıyla, ferah ve geniş bir ortam sunuyor. 500 davetlinin aynı anda ağırlanabildiği bu alan, şirket kutlamaları, ürün lansmanları ve bayi toplantıları için modern bir seçenek oluyor. 640 metrekare büyüklükteki açık hava etkinlik alanı ise, kokteyl düzeninde 700 kişiye kadar çıkabilen davetlere ev sahipliği yapıyor.
 
STRES ATMAK VE RAHATLAMAK İÇİN 
SPA MERKEZİ 

Bunlar dışında 2 bin metrekare alana kurulu Fitness&SPA merkezi, Türk ve dünya lezzetlerini sunan konsept restoranı ve ev sahipliği yaptığı EspressoLab sayesinde iş insanları, toplantılar dışında kalan zamanlarında dinlenip rahatlayarak geçirebiliyor.
 
HER YERE KOLAY ULAŞIM
Wish More Hotel Istanbul, merkezi lokasyonu sayesinde hem İstanbul’u iş amacıyla ziyaret eden profesyonellere hem de etkinliklerini gerçekleştirecek şık bir lokasyon arayan firmalara hitap ediyor. Metro istasyonuna yürüme mesafesinde bulunan otelden, Atatürk Havalimanı, CNREXPO ve İstanbul Fuar Merkezi gibi noktalara, Maslak ve Şişli gibi iş merkezlerine, Taksim ve Tarihi Yarımada gibi kentin sembol bölgelerine 20 dakikada rahatça ulaşım sağlanabiliyor. Bayrampaşa Otobüs Terminali’ne bir kilometre uzaklıkta olan otelin yanı başında ise, şehrin en büyük eğlence ve alışveriş merkezlerinden Forum İstanbul yer alıyor.

arf

Yukarı