Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ERKEN REZERVASYON AYRICALIĞI

17.01.2017 - 11:32

Baia Bursa Hotels Genel Müdürü Murat Öztürk, Baia Bursa Hotels’te her otelde olduğu gibi erken rezervasyon sistemi olduğunu söyleyerek, “Erken rezervasyonlara yüzde 15 indirim uyguluyoruz. Erken rezervasyon yaptıran misafirlerimize hotel etkinliklerinin hepsinin kullanımı ücretsiz” dedi.

Otelinizde uyguladığınız ‘erken rezervasyon’ programının kapsamından kısaca bahseder misiniz?
Her otelde olduğu gibi bizim otelimizde de erken rezervasyon sistemi bulunuyor. Erken rezervasyonlara yüzde 15 indirim uyguluyoruz.

Otelinize erken rezervasyon yaptıran misafirlerinizi ne gibi avantajlar ve indirimler bekliyor?
Erken rezervasyon yaptıran misafirlerimize hotel etkinliklerinin hepsinin kullanımı ücretsiz, aynı zamanda en iyi odalarımıza sahip olma imkanı tanıyoruz. Hiçbir şekilde sezon yükselişinden kaynaklanan fiyat artışlarından etkilenmiyorlar.

EMITT Fuarı’nın turizm sektörü açısından önemini değerlendirdiğimizde nasıl bir tabloyla karşılaşıyoruz?
EMITT Fuarı tabiî ki bizim için çok önemli. Sadece EMITT değil tüm turizm fuarları bizim için çok değerli ve önemli. Tabiî ki buradaki doğru katılımcıyı yakalayıp, uluslararası fuar niteliğine getirmek çok önemli bir unsur. Son yıllarda biraz katılımcı sayısının düştüğünü gördük, bu iyi bir gösterge değil. Temennimiz uluslararası katılımcı ve ziyaretçi sayısına ulaşmak. 

yurtiçi

Yukarı