Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

ERKEN REZERVASYONA YÜZDE 25 İNDİRİM!

19.01.2018 - 09:30

Erken rezervasyonun avantajlarını sorduğumuz Boyalık Beach Genel Müdürü Orhan Belge, erken rezervasyonlarda yüzde 25 indirim sağladıklarını söyleyerek, özellikle erken rezervasyon yaptıran konukların oda seçimi konusunda avantaj yakaladığını dile getirdi.

Otellerinde erken rezervasyonlarda yüzde 25’e kadar indirimli, avantajlı fiyatlar sunduklarını belirten Boyalık Beach Genel Müdürü Orhan Belge, erken rezervasyon yaptıran misafirlerinin özellikle oda seçiminde avantajlı olduğunu söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “Tesislerimizde tüm konuklarımıza standart olarak yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz. Ancak yeşil yıldız belgesiyle doğa dostu olduğunu kanıtlamış, mavi bayrağa sahip dünyaca ünlü plajıyla sürekli olarak yüksek doluluk oranıyla çalışan tesislerimizde erken rezervasyon yaptıran konuklarımız oda seçimleri konusunda tabii ki daha avantajlı olabiliyor.”

SEÇİM YAPMADAN ÖNCE OTEL MUTLAKA DETAYLI BİR ŞEKİLDE ARAŞTIRILMALI
Otel seçimi aşamasında tatilcilerin hangi kriterleri baz alması gerektiği konusunda bilgi veren Belge, “Otel seçiminde en önemli nokta tabii ki tesislerin hizmet kalitesi. Bu noktada hem uluslararası hizmet standartlarını sağlamış hem de geçmişte ağırladığı misafirlerinde iyi tecrübeler bırakmış tesislerin tercih edilmesi büyük önem taşıyor. Tatilcilere bu konuda verilebilecek en iyi tavsiye, tercih edecekleri otel hakkında detaylı bir araştırma yapmaları olacaktır” dedi. 

“HAYATIN NORMALLEŞMEYE BAŞLAMASI 2018’DE SEKTÖRÜMÜZE OLUMLU KATKI YAPACAKTIR”
Son olarak son iki yıldır durağanlık yaşayan turizm sektörü için 2018’in nasıl bir yıl olacağı konusunda öngörülerini paylaşan Belge, “Turizm sektörü özellikle 2016 yılında büyük bir düşüş yaşamıştı. Bu düşüşte yaşanan hain darbe girişiminin ve Rusya ile yaşanan krizlerin büyük etkisi olmuştu. 2017 yılı, 2016 yılına göre çok daha başarılı bir yıl oldu. 2017’nin üçüncü çeyreğinde, hizmetler sektörü 2016’nın üçüncü çeyreğine göre yüzde 20’nin üzerinde bir büyüme gösterdi. Ülkemizde özellikle yaz turizminin turizmin, en kuvvetli alan olduğunu göz önüne alırsak, bu rakamın aslında sektörümüzün yıllık büyümesine denk geldiği değerlendirmesini yapabiliriz. Bu verileri de göz önüne alarak sektörümüz, pozitif bir trend yakaladı diyebiliriz. 2018 yılında da bu trendin süreceğini düşünüyoruz. Özellikle ülkemizin güneyinde yer alan komşu ülkelerde de savaşların sona doğru yaklaşması ve hayatın normalleşmeye başlaması 2018’de sektörümüze olumlu katkı yapacaktır” diyerek sözlerine son verdi.

GALATA

Yukarı