Ana içeriğe atla


BANNER

EVLENECEK ÇİFTLER İÇİN HER DETAYI TİTİZLİKLE PLANLIYORUZ

11.03.2020 - 17:45

Wish More Hotel Istanbul Genel Müdürü Erkan Akkurt : “Wish More Hotel İstanbul olarak birbirini seven çiftlerin ömür boyu bir arada olma yolunda atacakları heyecanlı ve unutulmaz tüm adımların her detayını titizlikle planlıyoruz.”

 

Düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir otel düğün, balayı hizmetleri ve paketlerinin kapsamı hakkında bilgi verebilir misiniz? Çiftlerin kendilerini özel hissetmeleri için hangi alternatif hizmetleri sunuyorsunuz?

Rahatlık ve lüksün mükemmel uyumunu yansıtan Wish More Hotel İstanbul olarak nişan, düğün, sünnet düğünü, özel partiler gibi her türlü şık ve kaliteli etkinliğe ev sahipliği yapıyoruz. Gerek açık hava etkinlik alanımız, gerekse zarif tasarımı ve dekorasyonu ile dikkat çeken salonlarımızla hayatlarının bu en önemli gününü hayallerini süsleyen bir atmosferde gerçekleştirmek isteyen çiftlerin, hem yaz hem de kış düğünleri için öncelikli tercihi konumundayız.

Bu noktada çiftlerin ihtiyacına ve beğenilerine göre farklı alternatiflerle düğün paketleri sunuyoruz. Tahmin edeceğiniz gibi düğün organizasyonları çiftler için son derece heyecanlı, bir o kadar da yorucu bir süreç. Biz düğün sahiplerinin bu süreci en kolay, en rahat şekilde geçirebilmeleri için her türlü imkanı sağlıyoruz. Bu noktada gelin ve damada olduğu kadar çiftin yakınları ya da dostlarına da pek çok avantajlı hizmet sunarak düğün organizasyonunu unutulmaz bir anıya dönüştürüyoruz. 

Panoramik şehir manzarasına sahip 29 süit odadan birinde oluşturulan hazırlık odaları, çiftlerin konforlu, ferah ve aydınlık bir mekanda, o özel ana layık lüks dokunuşlar ve keyifli ikramlar eşliğinde hazırlanmalarına imkan tanıyor. Düğün günü balayı süitinde ücretsiz konaklama ve odaya kahvaltı servisi de sunuluyor. Ayrıca çiftler, otelin 2 bin metrekare alana kurulu Fitness&SPA merkezini kullanarak hem düğün öncesinde rahatlama, hem de düğün sonrasında dinleme olanağı buluyor.

 

Düğün organizasyonlarının gerçekleştiği balo salonlarınızın özelliklerinden bahseder misiniz?

Otelimizin alışılagelmiş salonların ötesine geçen, modern mimarisiyle göz kamaştıran lüks balo salonu, 440 metrekare genişliğe ve 6,4 metrelik tavan yüksekliğine sahip. Kolonsuz tasarımıyla çok geniş ve ferah bir kullanım alanı sunan salonda kokteyl düzeninde 450, banket düzeninde ise 375 kişi ağırlanabiliyor. Salonumuzun oturma düzeni, aydınlatma ve ses sistemi de düğün sahiplerinin tercihlerine göre organize ediliyor.

 

Çiftlere konaklama ve spa uygulamalarında sağladığınız özel fırsatlar, imkanlar veya kampanyalar neler?

Ayrıca dileyen çiftler için Wish More Hotel Fitness & SPA’da gelin hamamı düzenleyerek asırlardır süregelen bir gelenek olan gelin hamamını çok özel anılarla dolu unutulmaz bir güne dönüştürüyoruz. Evlilik hazırlığının yoğun temposundan uzaklaşmak, düğün öncesi stres atmak ve harika bir gün geçirmek için adeta biçilmiş kaftan olan tarih kokan bu ritüeli, kusursuz hizmetlerimizle taçlandırıyoruz.

Müşteriler neden sizi tercih ediyorlar? 

Wish More Hotel İstanbul olarak birbirini seven çiftlerin ömür boyu bir arada olma yolunda atacakları heyecanlı ve unutulmaz tüm adımların her detayını titizlikle planlıyoruz. Her ihtiyaca göre farklı mekan alternatifleri sunabiliyoruz. Bunu yaparken de menülerimizin lezzeti ve servis kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Bu incelikli yaklaşımımız müşteriler tarafından öncelikli tercih sebebi olmamızı sağlıyor. Düğün menülerimiz, Türk ve dünya mutfaklarının gözde lezzetlerini yaratıcı dokunuşlarla yeniden yorumlayan otel şefleri tarafından, çiftlerin istekleri doğrultusunda özel olarak hazırlanıyor. Böylelikle organizasyonlarımız damaklara da hitap eden dört dörtlük bir deneyim halini alıyor.

arf

Yukarı