Ana içeriğe atla

F

GELENEKSEL RAMAZAN LEZZETLERİ ELITE WORLD HOTELS’TE

09.05.2018 - 15:19

Elite World Hotels, 11 ayın sultanı ramazan süresince Türk ve Osmanlı mutfağının en seçkin lezzetlerini, tasavvuf müziği eşliğinde açık büfe ve özel set menü olarak misafirlerinin beğenisine sunuyor. Elite World Hotels şefleri tarafından ramazana özel hazırlanan Türk mutfağının vazgeçilmez iftariyelikleri, zeytinyağlı çeşitleri ve özel lezzetleri, damaklarınızı tatlandıracak.
Elite World Hotels’in unutulmaz iftar lezzetleri, kişi başı 59 TL’den başlayan menü alternatifleriyle sunulacak.  Şehrin merkezi Taksim’de yer alan Elite World İstanbul ve Elite World Prestige Hotel, Florya’da yer alan Elite World Business Hotel, İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda yer alan Elite World Europe Hotel, Van şehir merkezinde yer alan Elite World Van Hotel’in iftar menüleri, Elite World Hotels Mutfaklar Koordinatörü ödüllü şef Mithat Yalçınkaya tarafından özel olarak hazırlandı.
Elite World Hotels, sultan sofralarının vazgeçilmez iftariyelikleri, iftar geleneğinin vazgeçilmez çorbaları, mevsimin en sağlıklı sebzelerinden rengarenk zeytinyağlılar, hem göze hem mideye hitap edecek taze baharatlarla marine edilmiş piliç ızgara, fırında dana rosto, sebzeli panelenmiş yufka böreği, meyve ve tatlı büfesi, limitsiz çay, kahve, dondurma servisi gibi seçkin lezzetlerle misafirlerine bir ramazan şöleni sunacak.

arf

Yukarı