Ana içeriğe atla

http://www.alltrans.com.tr/

Gloria Hotels&Resorts’ta Erol Evgin ile unutulmaz bir yılbaşı gecesi

13.12.2017 - 10:38

Dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine ev sıcaklığının yanında, zengin menüsü ile hem göze hem de damağa hitap eden, muhteşem lacivert deniziyle konuklarını saklı cennetine davet eden Gloria Hotels&Resorts, yeni yıla sevdikleriyle beraber güzel bir başlangıç yapmak isteyenler için çok renkli bir program hazırladı.
Tatile erken başlayanlar için, 29 Aralık Cuma akşamı ‘60, ‘70 ve ‘80’ li yılların unutulmayan şarkılarını aynı tatta dinleyicilerine sunan “Retro Band” grubu sahne alacak. 
Eğlencenin temposunu biraz arttırmak isteyenler için Gloria Hotels Insomnia Clup’ta, Yavuz Öfkeli “Ethnic Fashion” projesiyle 30 Aralık akşamı DJ setinin başında olacak.

YENİ BİR YILDIZ DAHA GLORİA’DA: EROL EVGİN
Gloria Hotels&Resorts’un ayrıcalıklı ortamında konaklayan misafirler, yeni yıla muhteşem bir eğlence ile girecekler. Piyano dinletisi ve hoş geldiniz kokteyli ile başlayan yılbaşı gecesi, Gloria Hotels&Resorts’un deneyimli şeflerinin elinden çıkan Akdeniz Mutfağı’nın eşsiz lezzetlerinden oluşan Gala Yemeği ile devam edecek. 
2017’nin son dakikalarında ise Türk Pop Müziği’nin en sevilen isimlerinden Erol Evgin unutulmaz şarkıyla dinleyicilerinin karşısında olacak. Sevdan Olmasa’dan Hep Böyle Kal’a, Ateşle Oynama’dan İşte Böyle Bir Şey’e kadar en sevilen şarkılarını seslendirecek olan sanatçı, şarkıların arasına müzik yaşamından anılar, şiirler ve şakalar katarak, eşsiz şovuyla dinleyenlerine hafızalardan uzun süre silinmeyecek bir yılbaşı gecesi yaşatacak.
Gala yemeği sonrası, eğlence Insomnia Clup’ta sürpriz yılbaşı partisiyle sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.
Tüm yılın stresini atmak ve yeni seneyi mutlulukla kucaklayabilmeniz için Gloria Hotels&Resorts sizleri masalsı atmosferine davet ediyor.

GALATA

Yukarı