Ana içeriğe atla

aaa

HAYATINIZIN EN ÖZEL GÜNÜ CVK PARK BOSPHORUS HOTEL ISTANBUL’DA HAYALLERİNİZİN DE ÖTESİNDE

08.10.2018 - 14:22

TARİHİ PARK OTEL’İN ZARİF DÜĞÜNLERİNİ GÜNÜMÜZE TAŞIYAN CVK PARK BOSPHORUS HOTEL ISTANBUL’DA RÜYA GECENİZİN KUSURSUZ OLMASI İÇİN HER ŞEY HAZIR. IŞILTILI BİR AMBİYANS, BÜYÜLEYİCİ BOĞAZ MANZARASI VE FARK YARATAN BİR HİZMET ANLAYIŞIYLA DÜĞÜNÜNÜZÜN HER ANI AŞKLA HATIRLANACAK BİR MASALA DÖNÜŞÜYOR.

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul, büyülü bir atmosfer ve kusursuz hizmet anlayışı eşliğinde yeni hayatlarına ilk adımı atmak isteyenleri, hayallerini gerçeğe dönüştürmek için bekliyor. Zarif mekan alternatifleri, romantik Boğaz manzarası ve her adımı çiftlerin düşlediği gibi tasarlanan bir düğünle masalsı bir dünyanın kapılarını aralıyor.

RÜYA GİBİ DÜĞÜNLER İÇİN KUSURSUZ AMBİYANS
CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul, şehrin kalbindeki lokasyonu, çiftlerin hayalindeki düğünü gerçekleştirmek için zarif mekan alternatifleri ve profesyonel ekibi ile birlikte köklü hizmet anlayışıyla bu unutulmaz gecede fark yaratıyor. İstanbul’un en büyük panoramik Boğaz manzarasına sahip bin 200 metrekarelik Bosphorus Terrace ve sultanların ışıltısının, modern çizgiler ve teknolojiyle birleştiği 6,5 metre tavan yüksekliğine sahip İstanbul Balo Salonu, rüya gibi düğünler için kusursuz birer ambiyans sunuyor. 805 metrekarelik İstanbul Balo Salonu, özel girişe sahip ışıltılı bir fuaye alanı sunarken, açılır kapanır tavan özelliğine sahip Bosphorus Terrace ise eşsiz Boğaz manzarasına karşı düğün yapma ayrıcalığı sağlıyor.

DÜĞÜN YORGUNLUĞU CVK SAFİRA SPA’DA ATILIYOR
CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da evlenen çiftler, İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası eşliğinde uyanarak, özel servis edilen kahvaltı ile ilk sabahın keyfini ve bugüne özel hazırlanan sürprizlerle balayının tadını çıkartabiliyor. Çiftler, düğün yorgunluğunu İstanbul’un en ihtişamlı otel SPA’sı olan CVK Safira SPA’da indirim avantajları ile üzerlerinden atıyor. Sofistike stilleri ile öne çıkan ve her biri farklı konseptte tasarlanan masaj odaları ve zengin terapi seçenekleri, yeni hayatlarının ilk gününe yenilenerek başlamak isteyen çiftleri şımartıyor.

‘GELİN HAMAMI’ UNUTULMAZ BİR GÜN VAAT EDİYOR
CVK Safira SPA’nın Türk Hamamı’nda ise ‘Gelin Hamamı’ düzenleyebiliyor. Hamamın ve kına eğlencesinin konfor ve lüksle harmanlandığı CVK Safira SPA’da gelin adayları, arkadaşlarıyla birlikte düğün öncesi yorgunluk atıp enerji depoluyor. 20 kişiye kadar gerçekleştirilebilen “Gelin Hamamı”, geline özel kese-köpük ve Bali masajlarının ardından başlıyor ve üç saat süren organizasyonda sayısız ikram ve keyifli müzikler eşliğinde renkli bir kına seramonisi gelinleri ve misafirlerini bekliyor. CVK Safira SPA’nın ‘Gelin Hamamı’ unutulmaz bir gün vaat ediyor.

erge

arf

Yukarı