Ana içeriğe atla

F

HEDEFİMİZ YÜZDE 100 DOLULUK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

26.06.2018 - 11:08

Boyalık Beach Çeşme Hotel Genel Müdürü Orhan Belge: “Hedefimiz, önceki yıllarımızda olduğu gibi yüzde 100 doluluk ve yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle sezonu kapatmak.”

Yaz geldi. Tatil için en gözde otellerden biri, Boyalık Beach Çeşme Hotel. Çeşme ve Alaçatı’ya çok yakın bir mesafede bulunan Boyalık Beach Çeşme Hotel’in Genel Müdürü Orhan Belge, sorularımızı cevapladı.

Öncelikle, turizm sezonu nasıl başladı?
2017’de başlayan yükseliş, 2018 erken rezervasyon döneminde de devam etti. 2018 sezonunun olumlu geçeceğini söyleyebiliriz. Erken seçim kararı, sektör açısından bazı tatil tercihlerinin revize edilmesine neden olsa da seçimin sezonun başlangıcında olması bir avantaj ve sektör açısından büyük bir kayıp yaratmayacaktır.

Yaz dönemiyle ilgili kampanyalarınız var mı? Otelinizi tercih edecek olan müşterilerinize ne tür avantajlar sağlıyorsunuz?
Her sene olduğu gibi erken rezervasyon dönemine bağlı olarak indirim ve fırsatlar sunuyoruz. Çocuk dostu bir otel olmamız sebebiyle çocuklara yönelik faaliyetler ve bu anlamda çocuklara ücretsiz konaklama imkanları açısından ailelerin özellikle tercih ettiği otellerin başında geliyoruz.

Ailecek doyasıya tatil yapmak isteyen müşterilerinize unutamayacakları eğlenceler anlamında ne tür imkânlar sunuyor ve aktiviteler düzenliyorsunuz?
Çocuk dostu otel ve tatil konseptimiz sayesinde özellikle çocuklara yönelik birçok etkinliğimiz mevcut. Bayram ve özel günlerde de bu konsepte bağlı kalarak tatil planlaması yapan otelimiz, palyaço, mini club, yüz boyama, resim atölyeleri ve animasyonlarla özellikle çocuklarıyla tatil planlayan aileler için büyük imkânlar sunuyor.

Otelinizin öne çıkan özellikleri?
Otelimiz mavi bayraklı plajıyla çok tercih edilen bir lokasyonda bulunuyor. Mimari olarak deniz gören geniş cephesi, açık ve kapalı havuzlarının yanında SPA imkanı ve termal tesisleriyle ön plana çıkan bir otel. Otelimiz, dört dörtlük tatil yapmak isteyen konukların tüm konforu düşünülerek projelendirilip inşa edildi. Bu anlamda konforlu yapısıyla konuklardan tam puan alıyor. 

Otelinizin oda, havuz, plaj, lokasyon, restoran ve benzeri açılardan özellikleri neler?
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı tarafından mavi bayrak ödülü almaya hak kazanan plaja sahibiz. Otelimiz ayrıca yeşil yıldız belgeli. 120 metre uzunluğundaki ince kum plajımızda misafirlerimize doyasıya deniz keyfi yaşatıyoruz. Eğitimli ve uzman kadromuzla müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. İş yaşamının stresinden kurtulmak isteyen müşterilerimize Boyalık Shine SPA ile eşsiz bir dinlenme vaat ediyoruz. Doğal terapi yöntemleri, eşsiz kumsalı, havuzları ve spor salonlarıyla tam donanımlı bir tatil keyfi sunuyoruz.

Yaz sezonuyla ilgili beklentileriniz ve hedefleriniz hakkında bilgi verebilir misiniz?
Beklentilerimiz ve hedefimiz, seçim döneminin etkilerini minimum hissederek önceki yıllarımızda olduğu gibi yüzde 100 doluluk ve yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle sezonu kapatmak.

arf

Yukarı