Ana içeriğe atla

aaa

MACERA TURİZMİ VE SPORLARI, ADVENTURE TURKEY’DE BİR ARAYA GELİYOR

07.12.2018 - 15:47

14 – 17 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde Tureks Uluslararası Fuarcılık organizatörlüğünde ve Su Altı Sporları Federasyonu desteği ile gerçekleşecek Macera Turizmi ve Sporları Fuarı; macera turizmine ve sporları sektörünün bir biri ile bağlantılı tüm alanlarını bir araya getiriyor.

Son yıllarda etkinlik odaklı turizme ve macera sporlarına artan ilginin oluşturduğu sektörel network ihtiyacına cevap vermeye hazırlanan ADVENTURE TURKEY çalışmaları hızla devam ediyor.

Uluslararası katılım ile gerçekleşecek fuar, her yıl farklı ve özgün bir tema ile gerçekleşerek katılımcı ve ziyaretçilerine özgün teması ile Macera Turizmi ve Sporlarına dair akılda kalıcı bir fuar yaşatmaya hazırlanıyor.

Sektörün tek fuarı olma özelliği taşıyan ADVENTURE TURKEY, Türkiye’nin yanı sıra yakın coğrafyaya da odaklanarak Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Balkan ülkeleri ile Türki Cumhuriyetlerini bir araya getirerek uluslararası platform oluşturuyor.

ADVENTURE TURKEY’DE NELER VAR?

Kamp Ateşi Söyleşileri
Kamp Ateşi Fuar teması kapsamında ziyaretçiler fuar alanında oluşturulan kamp ateşi atmosferinde bir araya gelerek macera turizmine ve sporlarına dair unutulmayacak sohbetlere tanık olacaklar. Sektör profesyonelleri ve usta isimler ile bir araya gelen ziyaretçiler, maceracı isimlerin anılarına ortak olacak, sektöre dair bilinmeyenleri usta isimlerden dinleme fırsatı elde edecekler.

Sunum ve Sergiler
Ziyaretçiler ADVENTURE TURKEY’de Macera Turizmi ve Sporlarının Usta İsimleri ve Profesyonellerin oluşturduğu sergiler ve sunumlar ile sektörü daha yakından tanıyor.

Outdoor Spor Ekipmanları
Yüzlerce spor dalından en trend ve sektörün gelişimine etkileyen spor ekipmanları fuarda yer alıyor.

Sektörel Network Ağı
ADVENTURE TURKEY, oluşturduğu uluslararası platform ile katılımcılarına ulusal ve uluslararası ticari diyalog imkanı sunarak başarılı iş birliklerine zemin hazırlıyor.

Macera Turizmi Hizmet Sağlayıcıları
Sektörel büyüme ile birlikte gün geçtikçe önemi artan Macera Turizmi Sunan Kuruluşlar, Seyahat Acenteleri, Kulüpler, Okullar, Macera –Tema Parklar, Belediyeler ve Turizm Müdürlükleri, İlgili federasyonlar bir araya geliyor.

ADVENTURE TURKEY, ATRAX’19 Fuarı ile Eş Zamanlı Gerçekleşiyor

Macera Turizmi ve Sporlarının rekreasyon ve eğlence ile buluştuğu ortak paydadan yola çıkarak ADVENTURE TURKEY, ATRAX; Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park - Rekreasyon Fuarı ile eşzamanlı organize ediliyor. Yürütülen bu iş birliği ile ziyaretçi ve bağlantı potansiyelinden faydalanılarak bir sinerji yaratılması hedefleniyor.

arf

Yukarı